Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 229

Сьогодні, 23 жовтня, відбулося позачергове засідання тридцять четвертої сесії сьомого скликання Гайворонської районної ради, яке відкрив та провів голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ.


В роботі пленарного засідання взяли участь 19 депутатів районної ради, начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації та представники засобів масової інформації.
 
В ході роботи депутати  розглянули 7 питань порядку денного.  

Так, особливу увагу депутати приділили розгляду питань "Про звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року" та "Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року №331 "Про районний бюджет Гайворонського району на 2020 рік", детальну інформацію з яких надала Наталія Асауляк - заступник начальника фінансового управління районної державної адміністрації.

В свою чергу, депутати затвердили зміни до структури комунального некомерційного підприємства «ЦПМСД» Гайворонської районної ради, а також затвердили проект рішення щодо звільнення головного лікаря КЗ "Гайворонська районна стоматологічна поліклініка".

При цьому депутатський загал одноголосно погодили питання щодо призначення нового голового лікаря стоматологічної поліклініки.

Під час засідання сесії, народні обранці відповідно до вимог чинного законодавства прийняли рішення про вихід Гайворонської районної ради зі складу засновників та надання згоди на безоплатну передачу цілісних майнових комплексів закладів освіти, охорони здоров`я, культури, комунальних установ спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міста Гайворонського району у комунальну власність Гайворонської міської ради та Заваллівської селищної ради.


Крім того, у зв`язку із загостренням епідеміологічної ситуації в країні, депутати районної ради погодили внесення змін до Програми цивільного захисту Гайворонського району на 2016-2020 роки.

Усі питання, що виносилися на розгляд позачергової сесії були попередньо опрацьовані на Президії та постійних комісіях районної ради.

На звершення, очільник районної ради Дмитро Грабовий висловив слова щирої вдячності усім присутнім за плідну співпрацю, взаєморозуміння та побажав невичерпного натхнення та успіхів в майбутньому.

 

« повернутися до списку новин