Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 491

Ось і закінчилося літо, залишилися позаду канікули з їх цікавими враженнями та незабутніми спогадами, а учням шкіл – першокласникам, учням перехідних та випускних класів потрібно знову сідати за шкільні парти, щоб здобувати знання та пізнавати довколишній світ.


У понеділок, 3 вересня, в загальноосвітніх закладах району пройшли урочисті святкові лінійки з нагоди Дня знаньсвята Першого дзвоника.Це свято є спільним для всіх, і водночас дуже особистим для кожного. Без сумніву, особливим цей день є для дітей, які вперше йдуть до школи, та вчорашніх випускників, а нині вже першокурсників, які продовжують свій шлях до знань у вищій школі.

Не даремно у цей день ми традиційно висловлюємо глибоку вдячність усім працівникам освіти, тим, хто з року в рік виховують та навчають нові покоління. Це надзвичайно важливо, адже саме наші діти вже незабаром будуватимуть наше спільне європей-ське майбутнє.

 

 

Голова районної ради Дмитро Грабовий побував на святковій лінійці в Гайворонській філії КЗ «Гайворонський ліцей №2» Гайворонської районної ради.

У своєму виступі Дмитро Миколайович привітав першокласників з початком нелегкого, але цікавого шкільного життя, подякував батькам за здорових дітей, а педагогам – за численні досягнення, та вручив від депутатів районної ради подарунок навчальному закладу – мультимедійний проектор.

 

 

Також цього ж дня очільник району завітав на свято Першого дзвоника до Вікнинської філії КЗ «Хащуватський ліцей» Гайворонської районної ради, де також привітав школярів, їх батьків та педагогів із Днем знань.

Слід відзначити, що завдяки сприянню районної ради та ФГ «Ятрань» було здійснено капітальний ремонт вести-бюлю цього навчального закладу.

Відтак, депутат районної ради, керівник ФГ «Ятрань» Григорій Войтенко пода-рував школі кольоровий принтер

Сільський голова Олексій Криворучкоспортивний інвентар та канцелярське приладдя. Меценати ж забезпечили навчальний заклад стільцями та партами для першокласників.

Д.М. Грабовий поспілкувався з учнями, їх батьками та педагогами, та разом із меценатами сфотографувався з ними на згадку.

 « повернутися до списку новин