Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 299

В ході підготовки до чергової,
23 сесії районної ради, відбулися засідання постійних комісій районної ради, на яких були розглянуті питання, що виносяться на розгляд пленарного засідання,
в яких прийняв участь голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ.


Так, 13 грудня відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, прав людини, законності, діяльності правоохорон-них органів, гласності, взаємодії з громадськими формуваннями.

Члени комісії розглянули проект рішення про реорганізацію друкованого засобу масової інформації "Гайворонські вісті" та РВЦ "Гайворонщина.

Голова постійної комісії Микола Рябокучма проінформував присутніх про план роботи комісії на 2019 рік. Окрім цього, розглянуто депутатський запит депутата районної ради Грабового Д.М. та звернення депутатів Гайворонської районної ради до Президента України, Прем`єр-міністра України та голови Верховної Ради України щодо недопущення у майбутньому продажу земель сільськогосподарського призначення.

Цього ж дня під керівництвом голови постійної комісії Григорія Войтенка відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань земельних ресурсів, агропромислового комплексу, екології та охорони навколишнього середовища.

Членами комісії опрацьовано та рекомендовано винести на розгляд Президії та сесії районної ради проекти рішень щодо затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, звернення депутатів Гайворонської районної ради до Президента України, Прем`єр-міністра України та голови Верховної Ради України щодо недопущення у майбутньому продажу земель сільськогосподарського призначення, депутатський запит депутата районної ради Грабового Д.М., а також план роботи районної ради на 2019 рік.

Крім того, депутати заслухали звіт голови постійної комісії щодо результатів її роботи у 2018 році.

 

Сьогодні, 17 грудня, відбулося спільне засідання профільних постійних комісій районної ради з питань освіти, культури, спорту, охорони здоровя, соціального захитсу населення та учасників АТО, а також з питань бюджету, фінансів, комунальної власності, економічного і соціального розвитку, торгівлі, промисловості та будівництва.

У роботі спільного засідання постійних комісій взяв участь голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ.

Депутати бюджетної та освітньої комісій внесли зміни до основного фінансового документу на 2018 рік та заслухали інформацію щодо Бюджету`2019.

Інформувала присутніх з даних питань начальник фінансового управління районної державної адміністрації Наталія Єжелик.

Депутати детально обговорили питання про реорганізацію КЗ “Гайворонська ЦРЛ” шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство, а також затвердження нової структури даного закладу. Також було внесено необхідні зміни до ряду районних Програм, а також внесено зміни до Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації і районної ради.

Без суттєвих зауважень депутати прийняли рішення порядку денного засідання постійних комісій.

 

 

 « повернутися до списку новин