Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 290

 

Сьогодні важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту.

У цій важливій сфері економіки трудиться численна армія професіоналів, праця яких багато в чому визначає функціонування всіх галузей господарства району, життєдіяльність населених пунктів.

 


 

Напередодні професійного свята голова районної ради Дмитро Грабовий разом з першим заступником голови районної державної адміністрації Олександром Костенком побували у філії "Гайворонський райавтодор".

Вони привітали колектив філії  з професійним святом -

Днем автомобіліста і дорожника.


Очільник районної ради Дмитро Грабовий у своєму вітальному слові зазначив, що це свято не лише водіїв, але і ремонтних робітників, інженерно-технічних працівників, керівників автотранспортних підприємств і всіх, хто сумлінно працює, виконуючи свій професійний обов'язок.

"Ваша праця дуже важлива та потрібна людям. Професія автомобіліста почесна, напружена, відповідальна, яка вимагає багато сил і енергії" - підкреслив у вітальному слові Дмитро Миколайович. "Напередодні професійного свята, щиро бажаю вам доброго здоров’я, сімейного благополуччя, успіхів у праці, безаварійних поїздок та щасливих доріг!"

 

Під час зустрічі керівники району поспілкувались з начальником філії "Гайворонський райавтодор" Олексієм Васильовичем Гончаруком та головним інженером, депутатом районної ради В`ячеславом Васильо-вичем Лабаном.

Цікавились перспективами розвитку філії, а також обіцяли сприяти вирішенню проблемних питань.

 

 

 


 « повернутися до списку новин