Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 201

Багатолюддя, море квітів, теплі усмішки, піднесений настрій і сердечні поздоровлення.

Усе це відбувалося 06 грудня 2019 року у районному Будинку культури, де жителі району відзначали одразу декілька свят:

День Збройних Сил України
та 
День місцевого самоврядування,

які мають спільне коріння – високу здатність до самоорганізації українського народу.

В теперішній час, служба в лавах Української армії – не просто професія, це – частина долі, особливий спосіб життя. Для людей у погонах, щодня виконувати свій почесний конституційний обов’язок – сприяти обороноздатності рідної держави, захищати її суверенітет і територіальну цілісність, зберігати мир і спокій громадян – свята справа.

Вітаючи представників Збройних Сил України, голова районної ради Дмитро Миколайович Грабовий наголосив на єдності армії нашої держави та народу, що нині об’єднані єдиною метою – повернути мир і спокій нашій країні.

Подякувавши усім представникам Збройних Сил України за мужність, самовідданість та звитягу, очільник районних обранців наголосив, що підтримуючи армію, ми зможемо зберегти та відстояти своє право жити в сильній, процвітаючій країні.

 

Тож, побажавши винуватцям свята миру і злагоди, здоров’я і родинного затишку, Дмитро Грабовий

за особистий вагомий внесок у справу забезпечення бойової готовності, професіоналізм, ініціативу та старанність при виконанні службових обов’язків, бездоганну ратну працю та з нагоди Дня Збройних Сил України 

вручив Грамоти районної державної адміністрації і районної ради кращим працівниками районного військового комісаріату.

Крім того, очільник районної влади відзначив й переможців обласного конкурсу "Захисник Кіровоградщини" та їх наставників.

Друга частина урочистих заходів була присвячена
Дню місцевого самоврядування – професійному святу тих, хто щоденно трудиться на нелегкій, відповідальній самоврядній ниві, хто своєю працею сприяє утвердженню в українському суспільстві принципів народовладдя і демократії.

Голова районної ради наголосив, що завдяки спільним зусиллям депутатів районної і міської рад, органів місцевого самоврядування і виконавчої влади району цього року вже вдалося провести багато роботи у напрямку покращення стану об’єктів соціальної-культурної сфери Гайворонщини та висловив переконання, що подальша злагоджена робота, безумовно, сприятиме розквіту не лише Прибузького краю, а і всієї України.

«Щиро вітаю з Днем місцевого самоврядування! День місцевого самоврядування — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт і зростання нашого району та України в цілому. Цей день стоїть в ряду дат пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Реформа децентралізації влади стала найуспішнішою за всі роки незалежності. Упевнений, що незалежна, сильна й заможна Україна буде побудована професійними й самовідданими представниками місцевого самоврядування – справжніми господарями на своїй землі. Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного міста і України додають сили і наснаги», - підкреслив керівник Гайворонщини Дмитро Грабовий.


Привітавши усіх посадових осіб та працівників органів місцевого самоврядування, висловивши слова вдячності за сумлінну працю, ентузіазм та усвідомлене почуття високої відповідальності, Дмитро Миколайович побажав міцного здоров’я, мирного неба і процвітання Гайворонському району і нашій рідній Україні.

З нагоди свята найкращих представників органів місцевого самоврядування району було нагороджено Грамотами обласної та районної влади.

Урочистості продовжилися вітальними промовами та виступами творчих колективів.

 « повернутися до списку новин