Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 539

 

Урочиста церемонія покладання квітів у сквері Перемоги м.Гайворона проходила сьогодні, 28 жовтня, з нагоди відзначення 72-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

 

Саме 28 жовтня 1944 року завершилось остаточне вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

 


На заході були присутні голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ, голова районної державної адміністрації Юрій Клименко, працівники районної ради, районної державної адміністрації та її структурних підрозділів, керівники державних підприємств, установ та організацій, представники політичних партій та громадськість.

Пам’ять воїнів-визволителів вшанували хвилиною мовчання.


Воєнні дії під час Другої світової війни тривали на території України протягом 40 місяців – від 22 червня 1941 року до 28 жовтня 1944 року. За той час Україна втратила близько 9 мільйонів людей. Матеріальні збитки становили 285 мільярдів тогочасних коштів.2,3 мільйони українців були вивезені для примусової праці до Німеччини. На території України було зруйновано понад 700 міст і 28 тисяч сіл, 300 тисяч господарств. Без даху над головою залишилися близько 10 мільйонів людей. Було знищено понад 16 тисяч промислових підприємств. Загальні втрати економіки України у війні сягнули 40%.


Держава, яка не шанує свою історію, не має майбутнього.
Дуже важливо для всіх жителів гайворонщини, українців не забувати своє минуле.
Ми повинні не тільки жити своїми повсякденними проблемами,
але і пам'ятати героїв, які подарували нам можливість жити у мирній країні.

  
 

 « повернутися до списку новин