Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 401

Свято останнього дзвоника у житті кожної людини, кожного з нас буває лише раз.

Для випускників закінчення шкільного року пов'язане не тільки з радістю, надіями, але і з легким смутком.

Для них останній дзвоник є початком відліку найбільших змін у житті.


Аби розділити радість свята, пригадати хвилюючі миті зі свого шкільного життя, очільник Гайворонського району Дмитро Грабовий разом із народним депутатом України Вадимом Денисенком відвідали комунальний заклад "Хащуватський ліцей" Гайворонської районної ради та комунальний заклад "Гайворонський ліцей №1", де взяли участь у святі Останнього дзвоника.

З вітальним словом Дмитро Миколайович звернувся до учнів: «Останній дзвоник у школі – це водночас і перший дзвоник дорослого життя для кожного випускника. Для вас, дорогі одинадцятикласники, починається нове, цікаве, захоплююче життя.

Я дякую дирекції та педагогічному колективу навчального закладу за плідну працю, за те, що навчаєте і виховуєте нашу молодь у патріотичному дусі, з любов’ю до нашої України. Щиро вітаю випускників з отриманням атестата. Ви – наша велика надія.

Будьте відкритими для нових знань, ідей та знайомств. Щасливої долі і щастя доволі, дорогі випускники!».

 
Від народного депутата України В.Денисенка кожний із цих навчальних закладів отримав в подарунок сучасний ноутбук, а від очільника районної ради Дмитра Грабового - набори канцелярського обладнання.


Пролунав останній дзвінок і своїм малиновим передзвоном сповістив, що закінчився ще один навчальний рік.

Попереду – пора теплих і веселих літніх канікул для учнів,
а для тих, хто закінчив школу, пора юності, нових звершень і досягнень.

 

 

 

Цього ж дня очільник району Д.Грабовий разом із народним депутатом України В.Денисенком побували в районному Будинку культури.


Виступаючи перед присутніми членами громадської організації краєзнавців району за активну участь у дослідженні і популяризації історії населених пунктів Гайворонщини, народних звичаїв і традицій вони вручили Диплом та премію Леоніда Солгутовського, засновану згідно рішення районної ради, Катерині Волошиній. А Вадим Денисенко надав Катерині Йосипівні матеріальну винагороду.

Після урочистих заходів Вадим Денисенко із задоволенням ознайомився з виставкою робіт добро знаного в Україні майстра, заслуженого працівника декоративно-ужиткового мистецтва України, нашого земляка 
Григорія Пилипишина.

 

 

Сьогодні голова районної ради Дмитро Грабовий і народний депутат України Вадим Денисенко зустрілись з колективом працівників Гайворонського відділення ПАТ "Укрпошта".

Під час зустрічі посадовці поспілкувались з працівниками цієї установи, надали відповіді на запитання, які цікавили працівників галузі поштового зв`язку.


Народний депутат В.Денисенко, знаючи про нелегкі умови праці листонош, передав комплект велосипедів, які повинні полегшити умови їх роботи. 

,

 « повернутися до списку новин