Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 337

У День Святого Миколая кожна дитина чекає дива та сподівається на подарунок.


У цей святковий день привітання дітей різних категорій стало у нашому районі  традицією.

Не став винятком і сьогоднішній 2018 рік.


Із привітаннями та подарунками, з нагоди Дня Святого Миколая, голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ та голова районної державної адміністрації Юрій Клименко, а також Народний депутат  України від "Блоку Петра Порошенка", представник Кабінету Міністрів України у Верховній Раді України Вадим ДЕНИСЕНКО завітали до загальноосвітніх навчальних закладів району, а саме:

КЗ "Гайворонський ліцей №1, КЗ "Хащуватський ліцей", Заваллівський ліцей - мистецька школа і Таужненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Вони привітали дітей та їх наставників зі святом Святого Миколая, вручили всім школярам солодкі подарунки, а учням КЗ "Гайворонський ліцей №1" - комплект м`яких меблів для відпочинку під час перерв.


Народний депутат та керівники району побували також у дошкільному навчальному закладі села Бандурове, де малята, вдячні за вітання та подарунки, виконали для шановних гостей кілька пісень та разом з ними і Бандурівським сільським головою Олександром Опаленком сфотографу-валися на згадку.

Цього ж дня Дмитро Грабовий та Юрій Олександрович завітали до Центральної районної лікарні, де відвідали дітей, що тут лікуються. Вони привітали хлопчиків та дівчаток, їх батьків і медичних працівників з днем святого Миколая та вручили малятам солодощі і побажали їм швидше одужати, рости здоровими та щасливими.

 

 « повернутися до списку новин