Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 436

 

Наближається свято 8 Березня — Міжнародний Жіночий День,
день солідарності жінок у боротьбі за повні політичні, економічні і соціальні права, гендерної рівності та подолання дискримінації за ознакою статі.


8 Березня – Міжнародний жіночий день, свято краси, весни і любові.
Це чудове свято ніяк не могло оминути і Гайворонщину. 


З весною та днем жінок сьогодні вітали представниць прекрасної половини людства в усіх установах та організаціях. Відтак у середу, 07 березня 2018 року, в приміщенні районного Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня

Від щирого серця найкращими побажаннями всіх жінок привітали голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ та голова районної державної адміністрації Юрій КЛИМЕНКО.

Багато теплих і ніжних слів адресували жіноцтву районні очільники. Вони відзначили постійну допомогу та підтримку жіночої половини у питаннях соціально-економічного та культурно-громадського розвитку району. Побажали найчарівнішій половині людства міцного здоров’я, невичерпної творчої енергії, добра, розуміння, жіночого щастя, кохання та вірності.

 

«Я вам бажаю, щоб у кожному жіночому серці завжди горів вогник любові, а в кожній родині було міцне здоров'я, тепло, затишок і радість», - звертаючись до всіх присутніх, зазначив очільник районної ради Дмитро Миколайович ГРАБОВИЙ. 

Найкращих жінок району було відзначено численними грамотами та подяками.

 

 


За сумлінну працю, особистий внесок у примноження матеріальних  і духовних цінностей, активну громадську позицію та з нагоди  Міжнародного жіночого дня 
Подяка Кіровоградської обласної державної адміністрації
оголошена ПОПЛІНСЬКІЙ Тетяні Петрівні - соціальному робітнику територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонського району.

Грамотою Кіровоградської обласної ради
нагороджено ГРАБОВУ Зою Петрівну - депутата Гайворонської районної ради сьомого скликання.

 

Подяка Кіровоградської обласної ради оголошена ПОЛІЩУК Зої Петрівні - секретарю Мрощенської сільської ради та МОСКАЛЬЧУК Тетяні Іванівні - секретарю Сальківської селищної ради.


Грамотами Гайворонської районної державної адміністрації та районної ради було нагороджено ряд жінок Гайворонського району.

 

 


Після офіційної частини для жінок пройшов святковий концерт, який підготували творчі колективи районного Будинку культури.


 

« повернутися до списку новин