Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 480

На минулій неділі, 07 квітня 2016 року, відбулось пленарне засідання шостої сесії Сальківської селищної ради сьомого скликання, яку відкрив і вів голова селищної ради Микола ЧОПОВИЙ.


У роботі пленарного засідання прийняв участь голова районної ради Дмитро Миколайович ГРАБОВИЙ, Заваллівський селищний голова Валерій Петрович Дубінськийдепутати районної ради Сергій Трохимович Легун та Дмитро Володимирович Гірник.

На порядок денний сесії було винесено 28 питань, переважна більшість яких стосувалась земельних відносин, зокрема, про передачу земельних ділянок у власність громадянам, згідно поданих заяв та про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

Крім того, було внесено зміни до Регламенту селищної ради, який було затверджено 24 листопада 2015 року, а також розглянуто питання про передачу основних засобів на баланс Сальківського житлово-комунального господарства та затверджено рішення виконкому селищної ради, які були прийняті у лютому-березні місяці 2016 року та розпоряджень, прийнятих протягом лютого-квітня 2016 року.

По всім питанням, які пропонувалось розглянути на пленарному засіданні сесії селищної ради, була надана необхідна інформація, враховані висновки та пропозиції профільних постійних комісій та прийняті відповідні рішення.

Після розгляду питань порядку денного, до слова було запрошено Заваллівського селищного голову Валерія ДУБІНСЬКОГО, який висловив свою думку та пропозиції по питанню добровільного об'єднання територіальних громад в рамках проведення реформи децентралізації влади. Зокрема, Дубінський В.П. вніс пропозицію щодо об'єднання громад Салькового, Могильного, Жакчика та Чемерполя. 

Під час виступу Валерій Петрович представив презентацію під гаслом "Прагнемо кращого життя!!!" та Методику формування спроможних територіальних громад.

Під час обговорення даного питання було озвучено багато різних думок та зауважень, однак голова районної ради Дмитро Грабовий звернув увагу присутніх на те, що об'єднання територіальних громад має відбуватися виключно за згодою та в інтересах мешканців тої чи іншої громади шляхом проведення місцевого референдуму. Крім цього очільник районної ради зазначив, що об'єднання громад має сприяти соціально-економічному розвитку цих територій, зокрема покращенню якості надання адміністративних та соціальних послуг, які надаються владою та бюджетними установами на місцевому рівні.

Думка голови районної ради та його пропозиції були підтримані присутніми.

____________________________________


 

« повернутися до списку новин