Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 505

Сьогодні, 04 грудня 2015 року, голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ з робочим візитом побував у селі Берестяги, де зустрівся із сільським головою Андрієм Володимировичем ЗАТОРСЬКИМ та прийняв участь у пленарному засіданні ІІІ сесії сільської ради сьомого скликання.

Під час перебування на території Берестягівської сільської ради очільник районної ради відвідав загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів та дитячий садок. Ознайомився із матеріально-технічним забезпеченням навчального та дошкільного закладів, здійснив моніторинг температурного режиму, а також поцікавився проблемними питаннями, які потребують першочергового вирішення.

Директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Берестяги Олександр ПОЛІЩУК зауважив, що одним із першочергових завдань, яке необхідно вирішити - це здійснити ремонт спортивного залу ЗОШ, щоб діти та учні мали змогу проводити своє дозвілля та займатися улюбленими видами спорту.

Крім того, сільський голова Заторський А.В. та Поліщук О.В. відмітили, що болючим залишається питання відсутності дільничного інспектора на території сільської ради, а також вирішення питання щодо приведення до належного стану насипної дамби, яка на сьогоднішній день не знаходиться на балансі сільської ради.

Підводячи підсумки, Дмитро Миколайович Грабовий пообіцяв, що у межах своїх повноважень буде завжди підтримувати ініціативи та пропозиції громади села Берестяги, а також всіляко допомагати у вирішенні нагальних та проблемних питань.

Одночасно голова районної ради закликав керівництво сільської ради спільно із загальноосвітньою школою та дитячим садком прикласти усіх зусиль для того, аби відзначити День Збройних Сил України на найвищому рівні та завдяки подібним заходам виховувати у підростаючого покоління патріотизм та любов до рідної держави.

 

_______________________________

 

« повернутися до списку новин