Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 134

 

 

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство.

9 березня Україна відзначала 206-й день народження поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча, який є національним героєм і символом України - Тараса Григоровича Шевченка.


Він – невмируща слава українського народу. Поезія Тараса Шевченка оновлює наші серця, вчить бути милосердними і любити Україну.

Так, 9 березня 2020 року, у м.Гайвороні біля пам’ятника Т.Г. Шевченку відбувся урочистий мітинг з нагоди відзначення 206-ої річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка за участю голови районної ради Дмитра Грабового, заступника голови районної державної адміністрації Віталія Орла та громадськості міста. 

 


Шануючи Кобзаря присутні вклонилися йому до землі за його безсмертне слово, за леліяння рідної мови, за віру, за надію, що над Україною ще зійде світанкова щаслива зоря волі і добробуту та поклали квіти до підніжжя його пам’ятника.

Шевченківські дні організовано і в закладах загальної середньої освіти району, де проведено загальношкільні інформаційні лінійки «День народження Тараса Шевченка», виставки літератури "Відомий і невідомий Шевченко".


Пам’ятаймо його заповіт: бути єдиною, дружньою родиною.

 

« повернутися до списку новин