Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 604

Щороку, у першу неділю жовтня Україна відзначає професійне свято педагогів - людей, які навчають, які збагачують розум і душу молоді, відкривають перед нею невичерпну силу знань і безсмертних моральних цінностей...

Чимало хороших педагогів працює і на Гайворонщині! А це й вчителі, вихователі дошкільних навчальних закладів та викладачі шкіл-мистецтв.
Усі ті особи, які трудяться на освітянській ниві, заслуговують найвищої шани та поваги. Тож урочистості з нагоди цього особливого свята пройшли цими днями і в Гайворонському районі.

У п'ятницю, 29 вересня, у районному Будинку культури відбулося особливе свято. Тут зібралися кращі педагогічні працівники зі всього району: вчителі, вихователі дошкільних навчальних закладів та викладачі шкіл-мистецтв. 

Щирі посмішки на обличчях, радість в очах – саме такі наші педагоги сьогодні – у день, коли на їхню адресу звучали найщиріші вітання та побажання від колективів шкіл району та представників районної влади.

Чудовими словами роботу педагогів Гайворонщини відзначив у своєму виступі голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ: «Щорічно ми відзначаємо свято тих, кому особливо вдячні за мудрість, душевну теплоту і щедрість. Саме ви, педагоги, учителі, вихователі, наставники, терпляче й уміло відкриваєте юним світ знань, навчаєте жити за принципом добра і совісті, допомагаєте знайти своє місце в житті.

Справа педагога – віддавати частинку своєї душі вихованцям. Справа педагога – не лише навчати, але й радіти здобуткам своїх талановитих учнів. На ваших очах підростають наші діти, які завтра підуть у світ»

 


 

Так, саме вчитель повів усіх нас у світ знань, допоміг обрати з тисяч свою дорогу в житті, навчив не лише премудрощів шкільних предметів, а й найскладнішої з наук - бути людиною. 


За вагомий внесок у розвиток освіти району, сумлінну та бездоганну працю, досягнуті успіхи у справі навчання та з нагоди Дня працівника освіти кращих педагогів сьогодні було відзначено Грамотами обласного та районного рівнів.

Керівники району  запевнили педагогів, що освітянській галузі району постійно буде приділятися належна увага і турбота.

Аматори учительської художньої самодіяльності підготували для учасників урочистостей концертну програму.


Тож, із професійним святом вас, шановні освітяни!
Висловлюємо вам сердечну вдячність за невтомну працю,
за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. 
Ваші серця завжди наповнені співчуттям і добротою. І цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, вас люблять і шанують. І нехай так буде завжди!!!


 

« повернутися до списку новин