Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 168

Сьогодні, 29 жовтня,
під головуванням голови районної ради Дмитра Грабового відбулася
двадцять дев`ята сесія районної ради сьомого скликання.


В роботі пленарного засідання, окрім 22 депутатів районної ради, взяли участь перший заступник голови районної держав-ної адміністрації Олександр Костенко, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадськості, сільські та селищні голови, представники ЗМІ.

Передувало черговій сесії засідання профільних постійних комісій районної ради, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.
Депутати ухвалили дванадцять питань порядку денного.

Так, на початку пленарного засідання депутати заслухали звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року, а також про внесення змін до рішення районної ради від 18 грудня 2018 року №247 "Про районний бюджет на 2019 рік".

Інформацію з даних питань надала Наталія Єжелик - начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

Очільниця фінансового управління запропо-нувала народним обранцям затвердити звіт про виконання районного бюджету за 9 мі-сяців 2019 року по доходах у сумі 217184,5 тис.грн., у тому числі по загальному фонду 211634,2 тис.грн., по спеціальному фонду – 5550,3 тис.грн.; по видатках у сумі 211906,8  тис.грн., у тому числі по загальному фонду – 204230,4 тис.грн., по спеціальному –  7676,4 тис.грн. 

Крім того, Наталія Вікторівна ознайомила присутніх про основні зміни, які необхідно внести до рішення районної ради від 18 грудня 2018 року № 247 "Про районний бюджет на 2019 рік" та запропонувала одночасно затвердити відповідні розпорядження голови районної державної адміністрації.

Слід відзначити, що під час роботи сесії депутати районної ради розглянули одне з не менш важливих питань порядку денного: про зміну типу та перейменування закладів загальної середньої освіти Гайворонського  району, про що поінформував Олександр Гродзіцький - начальник відділу освіти районної державної адміністрації.

Керівник освітянської галузі зазначив, що даний проект рішення необхідно затвердити з метою приведення до норм чинного законодавства типів закладів освіти, що забезпечують здобуття загальної середньої освіти, а також задля того, щоб дані заклади освіти мали змогу фінансуватись з 01 січня 2020 року.

З метою розв’язання найважливіших проблем розвитку району та окремих галузей економіки, забезпечення ефективного використання фінансових, матеріально-технічних та інших ресурсів, депутатами прийнято зміни до районних Програм, а саме: Програми підтримки заходів мобілізаційної підготовки, мобілізації, призову на військову службу, територіальної оборони у Гайворонському районі на 2020-2021 роки; Програми забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду та розвитку архівної справи в Гайворонському районі на 2017-2019 роки.

Крім того, враховуючи злагоджену роботу депутатського корпусу, було внесено зміни до Статуту та штатної чисельності працівників КЗ "Інклюзивно-ресурсний центр" Гайворонської районної ради. 

Одностайними були депутати і при прийнятті інших рішень, що мають значиму вагу в забезпеченні життєдіяльності району.

По всіх питаннях порядку денного пленарного засідання депутатами прийнято відповідні рішення.

Згідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.

 « повернутися до списку новин