Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

НА ГАЙВОРОНЩИНІ БУЛО ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ ГОСПІТАЛЬНОЇ РАДИ ЗАХІДНОГО ГОСПІТАЛЬНОГО ОКРУГУ

Переглядів: 565

Голова районної ради Дмитро Грабовий і голова райдержадміністрації Юрій Клименко взяли участь у роботі госпітальної ради Західного госпітального округу, яке проводив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олег Рибальченко.

На Гайворонщину прибули делегації з Благовіщенського, Вільшанського, Голованівського, Добровеличківського, Маловисківського, Новоархангельського і Новоукраїнського районі, до складу яких входили голови райдержадміністрації та районних рад, та головні лікарі даних районів.

Учасники заходу відвідали Гайворонську центральну районну лікарню, оглянули стаціонарні відділення цього медичного закладу, а тимчасово виконуюча обов’язки головного лікаря Гайворонської ЦРЛ Алла Пісова проінформувала присутніх про роботу лікарні і відповіла на запитання.

Робота госпітальної ради була продовжена у залі Гайворонської районної ради. Головуючий, директор департаменту охорони  здоров’я ОДА Олег Миколайович Рибальченко інформував присутніх про  завдання госпітальної ради, план її розвитку. На порядку денному були питання про затвердження членів ради та вибори її керівних органів, розподілу функцій між медичними закладами госпітального округу з урахуванням їх спеціалізації та можливостей.

Відбулася дискусія відносно перспективної структури госпітальної ради Західного госпітального округу.

« повернутися до списку новин