Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 222

29 серпня на базі комунального закладу "Гайворонський ліцей №2" Гайворонської районної ради Кіровоградської області відбулася традиційна серпнева педагогічна конференція.

Вона була присвячена обговоренню пріоритетних напрямків реалізації концепції «Нова українська школа» та визначенню стратегічних напрямів розвитку системи освіти в 2019/2020 навчальному році.


Цього року вона мала головні акценти для керівників шкіл та педагогів, які будуть продовжувати освітню реформу. На зібранні йшлося про нові можливості та виклики в галузі освіти.
  
У заході взяли участь голова районної ради Дмитро Миколайович Грабовий, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Костенко, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Олександр Гродзіцький, керівники закладів освіти, заступники директорів з виховної роботи, голови профспілок працівників освіти, керівники районних та шкільних методичних об’єднань, педагогічні працівники.


Під час конференції, враховуючи, що незабаром вся країна буде відзначати День знань очільник районної ради Дмитро Грабовий подякував всім, хто навчає і виховує нове українське покоління за сумлінну працю. Одночасно керівник району висловив слова вдячності педагогічним працівникам та батькам за підготовку закладів освіти до нового навчального року, за створення належного освітнього середовища для першокласників.

«Підтримка та забезпечення навчальних закладів освіти району є одними із пріоритетних напрямків у діяльності Гайворонської районної ради. Оскільки освітня галузь наразі потребує належного фінансування, то щороку з бюджету району виділяється все більше коштів для виплати заробітної плати педагогам, проведення капітальних ремонтів приміщень та придбання необхідного обладнання, - зазначив у своєму виступі голова районної ради Дмитро Грабовий.

Очільник Гайворонщини, звертаючись з вітальним словом до працівників галузі освіти, висловив подяку за терпіння, мудрість та сумлінну працю і побажав педагогам здоров’я, натхнення, вдячності від учнів та успіхів у всіх починаннях.

Педагоги заслухали звіт начальника відділу освіти районної державної адміністрації Олександра Гродзіцького про досягнення та результати освітньої галузі за минулий 2018-2019 навчальний рік та визначили завдання на шляху створення Нової української школи в новому 2019-2020 навчальному році.

Одночасно учасники зібрання проана-лізували наявні проблеми в освітній галузі та визначили перспективні напрямки роботи під час впровадження у школах освітньої реформи.

Під час урочистої частини було нагороджено відзнаками районної ради та районної державної адміністрації, а також обласного Управління освіти і науки 51-го педагога. А шість загальноосвітніх навчальних закладів було відзначего перехідними Кубками, як кращих переможців рейтингової системи оцінювання закладів освіти.

 

 

 

 

 

Слід відзначити ще й те,
що премією педагога-новатора Арона Борисовича Рєзніка
було нагороджено вчителя комунального закладу
"Гайворонський ліцей №1" Гайворонської районної ради

Тетяну Миколаївну ГРОДЗІЦЬКУ.

 

 

 

 

 


Новий начальний рік буде складним, напруженим, але водночас цікавим і багатим на нововведення.   

Мелодія першого дзвоника розпочне успішний старт Нової української школи.

 « повернутися до списку новин