Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 581

Сьогодні, 22 серпня 2017 року, відбулось чергове
VII засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Гайворонської районної ради.

Відкрив і вів засідання
голова районної ради
Дмитро Миколайович ГРАБОВИЙ.

Після відкриття засідання Координаційної ради очільник районної ради повідомив присутнім, що сумна звістка облетіла Гайворонщину - за трагічних обставин пішов з життя мешканець села Мощене, учасник антитерористичної операції на сході України МАРЕЦЬКИЙ Сергій Сергійович.

"Сергій Сергійович проходив службу з березня 2014 року по березень 2015 року, був радіотелеграфістом у взводі зв'язку другого аеромобільного батальйону військової частини Б-4174. Після демобілізації створив сім'ю, разом з дружиною раділи народженню донечки, будували плани на майбутнє. Але нажаль доля розпорядилася  інакше і молодий та активний Сергій передчасно покинув цей світ" - зазначив Дмитро Миколайович, а також запропонував вшанувати пам'ять про Сергія Марецького та інших земляків, які віддали своє життя захищаючи незалежність нашої держави хвилиною мовчання.

Після вшанування пам'яті очільник районної ради ознайомив присутніх із порядком денним питань, які пропонується розглянути на засіданні, зокрема:

  • Про внесення змін до рішення Координаційної ради від 22 січня  2016 року №2
  • Про стан підготовки закладів освіти Гайворонського району до нового навчального року
  • Про благоустрій територій населених пунктів Гайворонського району
  • Різне.

 

Так, по питаннях про стан підготовки закладів освіти Гайворонського району до нового навчального року, а також про благоустрій територій населених пунктів району інформацію надав голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ, який зазначив, що на минулому тижні, з 14 серпня, ним було ініційовано проведення об'їзду територіальних громад району з метою ознайомлення про стан підготовки навчальних закладів до навчального року. Крім того, у зв'язку з відзначенням двох найбільших для країни свят - Дня Державного прапора та Дня Незалежності, очільник районної влади вирішив поцікавитись станом благоустрою в населених пунктах.

Відтак, Дмитро Миколайович на засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування зробив підсумки за результатами робочих поїздок, та зауважив, що майже по всіх населених пунктах стан благоустрою знаходиться на досить високому рівні, а під час знайомства із загальним станом життєдіяльності громади залишилось багато приємних вражень.Одночасно Дмитро Миколайович зазначив, що під час перебування на території тієї чи іншої громади, були оглянуті не тільки загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади, а й заклади медичної та соціальної сфери. 

На завершення, голова районної ради подякував усім керівникам селищних та сільських рад, а також керівникам підприємств та установ, які знаходяться у їхніх територіальних громадах, за їх професіоналізм та обсяг роботи, яка була виконана у літній період.

Із співдоповіддю щодо стану підготовки освітніх закладів Гайворонського району до нового навчального 2017/2018 року виступив Олександр Васильович ГРОДЗІЦЬКИЙ - начальник відділу освіти районної державної адміністрації.

В свою чергу очільник району Дмитро ГРАБОВИЙ зазначив, що Гайворонський район посідає в області ІІІ місце за рівнем та якістю надання освіти. "Це є свідченням того, що освітня реформа, яка проводиться в районі, приносить свої позитивні результати у розвиток всієї освітньої галузі. В свою чергу районна влада доклала максимум зусиль, аби відстояти усі навчальні заклади. Відтак, на сьогоднішній день ми один із небагатьох районів, що не тільки не скоротили кількість шкіл, але й не понизили їх ступеню…" - підкреслив Дмитро Миколайович.

 

На засіданні Координаційної ради було розглянуто й ряд інших питань порядку денного.
По всіх питання прийнято відповідні рішення.« повернутися до списку новин