Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 611

Сьогодні, 26 квітня, у сквері Перемоги міста Гайворона  відбулися урочистості з нагоди відзначення

31-ї річниці аварії на Чорнобильській 
атомній електростанції!

Участь у заході взяли голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ, голова районної державної адміністрації Юрій Клименко, секретар міської ради Олександр Ковтонюк, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, представники громадських організацій району,  начальники та працівники управлінь, відділів та структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники державних підприємств, установ та організацій, громадськість.

Зі словами вдячності та поваги звернувся до учасників зібрання очільник районної ради Дмитро Миколайович ГРАБОВИЙ:

Висловлюю  Вам велику вдячність за Ваш героїзм та самовідданість, адже ціною власного життя та здоров’я, без вагань та роздумів Ви ліквідовували наслідки аварії на Чорнобильській АЕС.
Бажаю всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи, – побажав Дмитро Миколайович.

 

За відвагу і мужність, проявлену під час ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції  та з нагоди
31-ї річниці Чорнобильської катастрофи

група жителів  району була відзначена нагородами.

Так, Почесну Грамоту Кіровоградської обласної державної адміністрації і обласної ради отримав Олексій СОКОЛЮК із с. Таужного.

Пам’ятними орденами “За мужність” були нагороджені Олександр МАЙСТРЕНКО із с. Покровського, Михайло БОЙКО із с. Хащуватого, Василь ВУСАТИЙ, Євген ІЛЬЇН і Петро ТКАЧУК із м. Гайворона.

Пам’ятні медалі “За заслуги” були вручені Віктору РАЧИНСЬКОМУ і Петрові ГРЕНІВЕЦЬКОМУ із с. Березівки та Миколі КОБИЛЬЧАКУ із с. Чемерполя.


 

Загиблих учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС присутні вшанували хвилиною мовчання.


На заході прозвучали літературно-музичні композиції аматорів культурної самодіяльності районного Будинку культури та села Долинівки про ті дні великої біди для України, подвиг і безсилля, про мужність і героїзм ліквідаторів. 
 

 « повернутися до списку новин