Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 529

 

Сьогодні, 02 грудня 2015 року, голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ у рамках ознайомлення із роботою та проблемними питанням місцевих рад району відвідав Бандурівську сільську раду, де зустрівся із сільським головою ОПАЛЕНКОМ Олександром Анатолійовичем.

Одним із головних завдань, які були поставлені на меті під час робочих візитів по населених пунктах району - моніторинг стану справ у соціальній сфері.

 

 

 

Перебуваючи в с. Бандурове, Дмитро Миколайович відвідав загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів та дитячий садок, де ознайомився із матеріально-технічним забезпеченням цих закладів та поцікавився проблемними питаннями, які потребують уваги та першочергового вирішення.

 

 

 

 

 

 

Крім цього, очільник районної ради побував у Свято-Покровському храмі, який було побудовано завдяки меценатам Колєсніченку Володимиру Миколайовичу та Опаленку Анатолію Яковичу та освячено з благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Онуфрія у травні 2015 року.

 

На завершення робочої поїздки Д.М. Грабовий зустрівся з працівниками виконавчого апарату сільської ради, де, в присутності сільського голови, було обговорено основні проблеми населеного пункту та шляхи їх вирішення, зокрема, щодо функціонування соціальних закладів, питання ремонту доріг, а також - виділення земельних ділянок сільськогосподарського призначення учасникам АТО.

Одночасно голова районної ради не залишив поза увагою і питання розгляду звернень громадян та зауважив, що згідно Закону України "Про звернення громадян" кожен громадянин України має право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

 

________________________________

 

 

 

 « повернутися до списку новин