Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 97

Жінка – мати, берегиня, трудівниця, оспівана в піснях та віршах. Перед нею вклоняються, нею захоплюються, її кохають... 


З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.


У п`ятницю, 06 березня 2020 року, до святково прикрашеної зали привітати кращу половину людства, вклонитися жінкам, матерям, сестрам завітали голова районної ради Дмитро Грабовий, заступник голови районної державної адміністрації Віталій Орел. Також участь в даному заході прийняли представники державних установ та організацій, трудових колективів, ветерани війни і праці, громадськість міста.

"Мені надзвичайно приємно вітати Вас зі святом весни і любові – Міжнародним жіночим днем! Сьогодні важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювала жінка, адже неможливо уявити собі наше життя без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Доземний уклін Вам за сумлінну працю, розуміння, сердечність, милосердя, якими сповнені ваші ніжні душі. Своєю мудрістю Ви оминаєте гострі кути, терплячістю зберігаєте мир і спокій вдома і на роботі, любов'ю до людей і до праці будуєте майбутнє.

Бажаю Вам поваги від колег, добра від людей, радості від дітей, щирого кохання, міцного здоров'я та родинного затишку. Нехай ваші долі будуть щедро обдаровані теплом і любов'ю, а серця зігріті турботою й увагою рідних та близьких" - відзначив у своєму виступі Дмитро Миколайович.

Особливої уваги і турботи у передсвяткові дні потребують ті жінки, хто втратив найдорожче – своїх дітей. Відтак, під час урочистостей керівники району побажали матерям загиблих Героїв Світлані Миколаївні Шимчик та Людмилі Прокопівні Гайді міцного здоров’я, терпіння, любові, душевного тепла, радості, добробуту, сімейного затишку, а також подякували, що виховали мужніх синів, справжніх патріотів України та вручили їм квіти.


Під час свята за вагомий внесок у створенні матеріальних та духовних цінностей, досягнення високої майстерності у професійній діяльності найуспішніших жінок району відзначено Грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

Після нагородження усі присутні з нагоди 8 Березня мали змогу насолодитися святковим концертом за участю місцевих талантів. Багато теплих слів лунало на адресу жінок.

Яскраві пісні, танці, художні композиції подарували працівники районного Будинку культури, створивши гарний настрій усім присутнім. Довгоочікуваний захід промайнув дуже швидко: доброзичлива атмосфера у залі, прекрасний концерт, вродливі жінки сприяли гарному настрою та позитивним емоціям.

 

 

« повернутися до списку новин