Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 463

Напередодні наша країна відзначала День пам’яті та примиренні і 73-у річницю перемоги у Другій світовій війні. 


Пам’ятні заходи відбулись й в усіх населених пунктах нашого району. Було проведено урочистості та мітинги, покладено квіти до всіх меморіалів загиблим героям у Гайворонському районі, відзначено та вшановано кожного ветерана.


Вчора, 9 травня, в м.Гайвороні у сквері Перемоги відбулися урочисті заходи з нагоди Дня перемоги над нацизмом.
Участь у заході прийняли голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ, голова районної державної адміністрації Юрій Клименко, жителі міста, представники трудових колективів, учні та вчителі навчальних закладів міста, громадськість. 

Привітав зі святом жителів міста та району голова районної ради Дмитро Миколайович ГРАБОВИЙ: «Війна, яка розпочалася на території України в 1941 році, забрала життя більше 9 мільйонів українців. Вона двічі прокотилася нашими землями.

На жаль, з кожним роком все менше серед нас ветеранів, котрі воювали в роки Другої світової. А тим, хто знаходиться серед нас – велика шана та низький уклін. Дякуємо воїнам, які стали на захист нашої землі у далекому 1941-му, і тепер, в роки російської агресії.

Сьогодні ми з шаною та скорботою згадуємо людей, котрі ціною свого життя виборювали краще майбутнє для своєї країни, важкою працею здобували перемогу в тилу, відбудовували нашу державу. Дякую учасникам АТО та ветеранам за мужність та подвиг!»

 

 

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять жертв Другої світової війни, та поклали квіти до обеліску Слави.

Невеликий тематичний концерт подарували присутнім учасники художньої самодіяльності районного будинку культури, а також хор ветеранів "Калина над Бугом". 

 

 

 


 « повернутися до списку новин