Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 514

18 вересня цього року голова районної ради Дмитро Грабовий відвідав відділ освіти районної державної адміністрації та поспілкувався з керівниками освітянської галузі Гайворонщини Олександром Гродзіцьким та директором КЗ "Інклюзивно-ресурсний центр" Гайворонської районної ради Ларисою Чепельською.


Слід зазначити, що у нас в районі функціонують 13 ресурсних кімнат для занять з дітьми з особливими освітніми потребами. Відтак, в кінці серпня цього року очільник районної влади Д.М.Грабовий вручив керівникам шести шкіл сучасні ноутбуки із встановленою операційною системою для занять в ресурсних кімнатах.

Дмитро Миколайович, зустрівшись із директорами та завідувачами філій ще семи шкіл району, вручив їм ноутбуки, що поліпшить якість інклюзивної освіти на Гайворонщині.

Слід зазначити, що всі ці ноутбуки було придбано за кошти державного та районного бюджетів.

Звертаючись до керівників закладів освіти, Дмитро Миколайович наголосив: "Діти повинні отримати якісну освіту і мати до неї рівний доступ, в тому числі і школярі з особливими освітніми потребами".

Районна рада, турбуючись про підростаюче покоління, завжди приділяла навчанню і вихованню школярів належну увагу, а придбання комп`ютерної техніки для шкіл - один із напрямів діяльності.

 « повернутися до списку новин