Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 599

 

Сьогодні, 26 вересня, відбулось пленарне засідання шістнадцятої сесії   районної ради VII скликання,
яку відкрив та вів голова районної ради
Дмитро Миколайович ГРАБОВИЙ. 


У роботі сесії взяли участь: голова районної державної адміністрації, заступники голови районної державної адміністрації, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації, керівники установ та організацій району, міський, селищні та сільські голови, представники політичних партій та громадських організацій, депутати Кіровоградської обласної ради Роман Тімуш та Михайло Бевзенко.


Після відкриття засідання сесії очільник районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ зазначив: "21 вересня наш колега депутат районної ради Лященко Віталій Федорович відзначив ювілейний день народження!
 Дозвольте від вашого імені привітати Віталія Федоровича. Бажаємо завжди зберігати Вашу енергійність, працьовитість та відданість справі. Зичимо Вам міцного здоров’я, натхнення, здійснення всіх мрій та сподівань. Хай родинне тепло та затишок повсякчас супроводжують Ваші будні".


На шістнадцятій сесії районної ради було запропоновано розглянути 13 питань:  

 • Про звіт про виконання районного  бюджету за 1 півріччя 2017 року.
 • Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №111 "Про районний бюджет на 2017 рік". 
 • Про затвердження районної Програми сприяння діяльності управління соціального захисту населення Гайворонської райдержадміністрації щодо покращення соціального обслуговування населення району на 2018 рік.
 • Про створення Гайворонського освітнього округу.
 • Про внесення змін до районної цільової Програми підтримки заходів мобілізаційної підготовки, мобілізації, призову на строкову службу, територіальної оборони у Гайворонському районі на 2016-2017 рік.
 • Про внесенням змін до районної Програми забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду та розвитку архівної справи в районі на 2017 – 2019 роки.
 • Про внесення змін до районної цільової соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту в Гайворонському районі на 2017-2021 роки.
 • Про внесення змін до структури КЗ "Гайворонський ЦПМСД".
 • Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок.
 • Про внесення змін до списку присяжних Гайворонського районного суду
 • Про новий склад комісії районної ради з питань поновлення прав реабілітованих.
 • Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва, реконструкції, капітального ремонту об'єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій на 2017 рік
 • Про звернення депутатів Гайворонської районної ради щодо негайного припинення політичних репресій проти суспільно-громадських діячів та активістів
 • Різне.

Всі питання порядку денного сесії попередньо обговорені на Президії та засіданнях постійних комісіях районної ради, де були погоджені та рекомендовані для винесення на розгляд сесії. Інформацію Про звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року надала Єжелик Наталія Вікторівна - начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

Відтак, після вивчення та обговорення даного питання, депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2017року:
по доходах у сумі  136997,9 тис.грн., у тому числі по загальному фонду 134840,4 тис.грн.,  по спеціальному фонду – 2157,5 тис.грн.
по видатках  у сумі  135045,7 тис.грн., у тому  числі по  загальному фонду –  131723,1 тис.грн., по спеціальному –  3322,6 тис.грн. 

Одночасно Наталія Вікторівна поінформувала депутатський загал про основні зміни  до  рішення районної  ради  від 23 грудня 2016 року №111 "Про районний бюджет на 2017 рік".

В даному проекті пропонується збільшити дохідну частину районного бюджету в цілому на 6639,3 тис. грн., з них по загальному фонду 5575,3 тис. грн., по спеціальному фонду 1064,0 тис. грн., а саме, за рахунок:

 • податкових надходжень, а саме податку на доходи фізичних осіб у сумі 4130,0 тис. грн. (по загальному фонду);
 • трансфертів з державного бюджету у сумі 1969,990 тис. грн., з них:

по загальному фонду – 1025,990 тис. грн., а саме:

- за рахунок надходження:
субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії,  природного газу,  послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд  та прибудинкових  територій), вивезення  побутового сміття та рідких нечистот у сумі 2143,990 тис. грн.;
субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів – 91,6 тис. грн.;
субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань – 196,3 тис. грн.;
субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 944,0 тис. грн.;
за рахунок зменшення:
субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу  у сумі  2173,1 тис. грн.;
субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату  державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною", оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім"ї патронатного вихователя – 176,8 тис. грн.;

по спеціальному фонду – 944,0 тис. грн. за рахунок надходження субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій 
та міжбюджетних трансфертів у вигляді іншої субвенції з сільських, селищних та міського бюджетів у сумі 539,335 тис. грн. (по загальному фонду 419,335 тис. грн., по спеціальному фонду – 120,0 тис. грн.).
Всі зміни, які зазначені в проекті рішення, відображені у відповідних додатках.

Без зауважень та одноголосно депутати районної ради затвердили й ряд інших питань порядку денного.

Думки депутатського корпусу розділилися лише під час розгляду останнього питання  - "Про звернення депутатів Гайворонської районної ради щодо негайного припинення політичних репресій проти суспільно-громадських діячів та активістів".

За результатами голосування схвалити рішення щодо звернення депутатів Гайворонської районної ради до Президента України П.Порошенка, Генерального прокурора України Ю.Луценка, Міністра внутрішніх справ України А.Авакова, Голови Служби безпеки України В.Грицака, Голови Національної поліції України С.Князєва щодо негайного припинення політичних репресій проти суспільно-громадських діячів та активістів не вдалося.


 
 

« повернутися до списку новин