Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 283

В ході підготовки до чергової,
26 сесії районної ради, відбулися засідання постійних комісій районної ради, на яких були розглянуті питання, що виносяться на розгляд пленарного засідання.


В роботі засідань постійних комісій прийняв участь голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ.


Так, сьогодні відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, прав людини, законності, діяльності правоохо-ронних органів, гласності, взаємодії з громадськими формуваннями, яку відкрив та вів голова комісії Микола Рябокучма.

Члени комісії розглянули проект рішення про безоплатну передачу з балансу на баланс нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району між комунальними підприємствами, що засновані на спільній власності району, а також проект рішення щодо включення нерухомого майна до переліку майна та закріплення нерухомого майна. Детальну інформацію з даних питань надав Евгеній Мельничук - юрист КНП "Гайворонський ЦПМСД".

Крім того голова постійної комісії Микола Рябокучма проінформував присутніх по питанню продовження контракту з головним лікарем КЗ "Гайворонська ЦРЛ". Окрім цього було розглянуто питання щодо дострокового припинення повноважень депутата районної ради.

 

Цього ж дня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, комунальної власності, економічного і соціального розвитку, торгівлі, промисловості та будівництва (голова - Ігор Мараховський) та з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров`я, соціального захисту населення та учасників АТО (голова - Володимир Гойда).

Членами комісії опрацьовано та рекомендовано винести на розгляд Президії та сесії районної ради проекти рішень щодо внесення змін до рішення районної ради від 18 грудня 2018 року №247 "Про районний бюджет на 2019 рік", про звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року, про виконання районних Програм у сфері соціального захисту населення та ряд інших питань, які пропонується розглянути на черговому пленарному засіданні районної ради.

 

« повернутися до списку новин