Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 114

Щорічно в першу неділю жовтня всі освітяни відзначають своє професійне свято – День працівників освіти.


З цієї нагоди сьогодні, 02 жовтня, в комунальному закладі "Гайворонський ліцей №2" Гайворонської районної ради відбулись урочисті заходи, присвячені Дню працівників освіти.

На святкування були запрошені директори та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів району, працівники відділу освіти районної державної адміністрації.

Привітати освітян з їхнім професійним святом завітали голова районної ради Дмитро Грабовий, заступник голови районної державної адміністрації Віталій Орел та начальник відділу освіти районної державної адміністрації Олександр Гродзіцький.


Керівники привітали педагогів із їхнім професійним святом, побажали їм міцного здоров’я, невичерпної енергії, творчих злетів, душевного тепла і вдячності від вихованців. Вони ще раз підкреслили надзвичайно важливу роль, яку відіграють учителі у суспільному та культурному житті нашої держави, формуючи світогляд і виховуючи, навчаючи майбутні покоління.

Під час святкового звернення очільник районної влади Дмитро Грабовий відзначив, що вчитель – величне покликання, а День вчителя був і залишиться назавжди для кожного педагога, сивочолого ветерана педагогічної праці, кожної родини радісним та всенародним святом.

Він побажав, аби шкільні будні для кожного педагога стали святом, а також здоров’я, професійних успіхів на нелегкій педагогічній ниві, злагоди у сім’ях, матеріального достатку.
"Саме ви, педагоги, учителі, вихователі, наставники, терпляче й уміло відкриваєте юним світ знань, навчаєте жити за принципом добра і совісті, допомагаєте знайти своє місце в житті. Шановні педагоги! Дякую вам за вашу натхненну, самовіддану й невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, адже саме ви знаходите в тих маленьких дітках, які вперше переступають поріг вашої школи, майбутніх академіків, гарних музикантів, різних митців, науковців. Районна рада і я, як її керівник, прикладали всіх зусиль задля того, щоб освітянська галузь Гайворонщини розвивалась на високому рівні!" - зазначив Дмитро Миколайович.

До привітань приєдналися також заступник голови РДА В.М.Орел та керівник освітянської галузі району О.В.Гродзіцький.

 

За багаторічну педагогічну працю, вагомі успіхи у справі навчання й виховання дітей, молоді та з нагоди професійного свята -

Дня працівників освіти

велика група педагогічних працівників
(74 особи) була нагороджена

Грамотами відділу освіти
районної державної адміністрації

 

 

 « повернутися до списку новин