Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 142

Традиційно, щороку перед початком нового навчального сезону та під час навчально-виховного процесу голова районної ради Дмитро Миколайович Грабовий проводить об`їзд закладів загальної середньої освіти з метою ознайомлення з підготов-кою нав-чальних закладів до нового навчального року, а також матеріально-технічного забезпечення та якості надання освітиніх послуг  в закладах загальної середньої освіти.

Так, очільник районної ради Дмитро Грабовий разом з начальником відділу освіти районної державної адміністрації Олександром Гродзіцьким на протязі цього місяця відвідали заклади загальної середньої освіти з метою ознайомлення з тим, як розвивається та  модернізується освіта нашого району.

На здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку Гайворонського району, за сприянням районної влади та співфінансуванням з районного бюджету, були виділені кошти на забезпечення закладів загальної середньої освіти засобами навчання та обладнанням для кабінетів природничо-математичних пред-метів, а також на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа" дидактичними матеріалами, сучасними меблями, комп’ютерним обладнанням та кошти на встановлення дитячих майданчиків. 


Дмитро Миколайович особисто побував у Комунальних закладах "Гайворонський ліцей № 1" та "Гайворонський ліцей № 2", де облаштовані кабінети біології, а також у Комунальному закладі "Заваллівський ліцей", де облаштований кабінет хімії та у Комунальному закладі "Хащуватський ліцей", в якому облаштований кабінет фізики.

Під час візиту до закладів освіти очільник району також завітав до першокласників, поспілкувався з дітками та вчителями, поцікавився навчально-виховним процесом.

У ході обговорення змін та модернізації освіти з керівниками вищевказаних закладів Дмитро Грабовий зауважив, що головна мета Нової української школи це – створити школу, в якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувалося раніше, а й уміння застосовувати їх у повсякденному житті.

Сучасна школа зобов'язана забезпечити своїм вихованцям всебічний розвиток сил, інтересів та здібностей. Тому одним з головних соціальнозначущих завдань на сьогоднішній день є створення сприят-ливих і комфортних умов для наших дітей.

Саме з цією метою відбулося відкриття та введення в дію перших дитячих май-данчиків в Могильненській загально-освітній школі І-ІІІ ступенів, Долинівській та Покровській філіях комунального закладу "Гайворонський ліцей № 1", а також в Мощенській та Червоненській філіях комунального закладу "Хащуват-ський ліцей".

Дані майданчики були придбані за сприянням депутата Верховної Ради України минулого скликання Максима Полякова.

Сучасність, привабливість, охайність та технічна досконалість комплексних дитячих майданчиків сприятиме формуванню соціально-культурної моделі поведінки учнів закладів освіти. 

"Інвестиції у забезпечення належного розвитку, навчання і виховання підростаючого покоління – це інвестиції у майбутнє Гайворонщини, у її розвиток і розквіт" – наголосив керівник району Дмитро Грабовий.

Районна влада і надалі сприятиме зміцненню матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти та забезпеченню всіх умов для якісного навчально-виховного процесу, організації дозвілля дітей та активного відпочинку.


 « повернутися до списку новин