Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 556

01 грудня 2015 року голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ з робочим візитом побував у комунальному закладі "Гайворонська центральна районна лікарня", де зустрівся з головним лікарем Світланою ШИЯН.

В ході зустрічі Світлана Михайлівна ознайомила очільника районної ради з роботою комунального закладу, а також поділилася із проблемними питаннями, які потребують належної уваги та першочегового вирішення.

Зокрема, головний лікар окреслила основні завдання:

  • забезпечення житлом дитячого анестезіолога;
  • безперебійне постачання електроенергії;
  • забезпечення моргу холодильними камерами;
  • придбання необхідного обладнання для гінекологічного відділення (стіл для пеленання немовлят, холодильна камера, лампа, каталка).

Крім цього, Світлана Шиян звернула увагу Дмитра Миколайовича на те, що вкрай необхідно здійснити ремонт даху хірургічного відділення.

Ознайомившись із роботою комунального закладу "Гайворонська ЦРЛ" та його проблемними питаннями, голова районної ради запевнив головного лікаря в тому, що медицина була, є і буде пріоритетом у роботі районної влади та зауважив, що прикладе усіх зусиль, аби сприяти позитивному вирішенню проблемних питань. 

***

Цього ж дня Дмитро ГРАБОВИЙ відвідав поліклінічне відділення комунального закладу "Гайворонська центральна районна лікарня" та комунальний заклад "Гайворонський центр первинної медико-санітарної допомоги", де зустрівся з головними лікарями цих закладів Людмилою Олександрівною ЧАЙКОВСЬКОЮ та Тетяною Володимирівною РАДІОНОВОЮ.

Під час зустрічі голова районної ради звернув свою увагу на загальний стан комунальних закладів, а також ознайомився з їх матеріально-технічним забезпеченням, а також поцікавився проблемними питаннями, з якими спіткаються керівники цих медичних закладів.

Так, Людмила Чайковська виділила три основних питання, які потребують першочергового вирішення, а саме: встановити витяжку в лабораторії та здійснити заміну вікон у кабінеті отоларинголога та рентгенкабінеті.

В свою чергу головний лікар Тетяна Радіонова поінформувала Дмитра Миколайовича про стан справ медичних закладів району, які підпорядковані КЗ "Гайворонський ЦПМСД" та наголосила на тому, що с.Соломія та с.Берестяги знаходяться без медичних працівників.

При цьому Тетяна Володимирівна зауважила, що є необхідність у придбанні електрокардіографа та бактерицидних ламп.

Підводячи підсумки свого візиту, голова районної ради Д.М. Грабовий відмітив, що робота комунальних закладів знаходиться на задовільному рівні та пообіцяв керівникам Чайковській Л.О. та Радіоновій Т.В., що проблемні питання, які є на сьогоднішній день, не залишаться поза увагою і районною владою буде прикладено максимум зусиль, аби по можливості вирішити їх у найкоротші терміни.

 

__________________________________

 

 

« повернутися до списку новин