Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 514

ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ !!!
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГАЙВОРОНЩИНИ !!!


Щиросердечно вітаю вас з 71-ю річницею Перемоги над нацизмом у Європі,
 Днем пам’яті та примирення !

Майже 7 мільйонів українців воювало в складі Червоної Армії в роки війни. 100 тисяч українців боронили рідну землю від агресора в рядах Української Повстанської армії. Від 9 до 10 мільйонів українських людей загинули під час Другої Світової війни.

Війна нагадує про себе тисячами обелісків і братських могил. Вони - святиня нашої пам’яті. Сьогодні ми віддаємо данину  пам’яті тим, хто загинув на фронтах Другої Світової війни, хто віддав життя, щоб ми жили щасливо.

В ці дні весь світ відзначає цю радісну подію, адже Друга світова війна пройшла чорним смерчем  майже по всіх континентах планети, несучи за собою смерть та горе. Проте в ці страшні воєнні роки найбільшої біди зазнала наша Українська земля.

У боротьбі з нацизмом українці стали до зброї в лавах Радянської Армії, в загонах Української Повстанської Армії, у збройних силах країн Антигітлерівської коаліції.

   

    В День пам’яті та примирення ми мусимо відкинути всі ідеологічні нашарування, які протягом багатьох років роз’єднували наше суспільсьтво, маємо подивитись об’єктивно на перебіг історичних подій та усвідомити, що попри різні політичні погляди учасників тих буремних років об’єднувала одна мета – визволення рідної землі від ворога.  
Цієї шляхетної мети досягнуто завдяки героїзму та мужності бійців та командирів радянських збройних сил, учасників партизанського та національно-визвольного рухів, а також трудівників тилу.


   Сьогодні на долю нашого народу випало випробування неоголошеної війни з боку авторитарного правлячого режиму сусідньої Росії. Однак, ми здолаємо і цю агресію, адже сила духу наших українських воїнів, підсилена героїчними прикладами звитяги борців за незалежність нашої держави, є нездоланною.

ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ !!!
Низький Вам уклін за Ваш подвиг,
за порятунок людства від коричневої чуми нацизму.
Ви завжди будете для нас взірцем патріотизму та самопожертви.

ДОРОГІ ЗАХИСНИКИ ВІТЧИЗНИ !!!
Бажаю Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, добра і благополуччя !

 

З повагою,

Голова районної ради
Дмитро ГРАБОВИЙ

 

 « повернутися до списку новин