Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 510

Сьогодні, 16 лютого, ветерану Великої Вітчизняної війни, учаснику визволення України та країн Європи від фашистських загарбників Федору АНДРУШКУ виповнилося
95 років!

 

В цей день до оселі іменинника завітали голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ та голова ради районної організації ветеранів України Микола РЯБОКУЧМА, які привітали цього мужнього, сивочолого чоловіка, уродженця гайворонської землі з днем народження.«Для мене честь стояти сьогодні поруч з Вами. Я пишаюся тим, що в нашому районі живуть такі люди, як ви – герої, які відстояли рідну землю від фашистської навали.

Низько вклоняюсь та висловлюю Вам сердечну вдячність за героїзм. Впевнений, що Ваша самовідданість та патріотизм завжди будуть прикладом для молодого покоління.

Здоров’я, сили та наснаги Вам!» – наголосив у своєму вітальному слові очільник районної ради Дмитро Миколайович Грабовий.

За багаторічну сумлінну працю, патріотичне виховання підростаючого покоління та з нагоди 95-річчя від дня народження учаснику бойових дій Федору Васильовичу Андрушку було вручено Почесну грамоту районної державної адміністрації і районної ради, відзнаку "Праця - справа честі", матеріальну винагороду та квіти. 

 

Щиро привітавши ювіляра, посадовці поспілкувалися з ветераном.

Федір Васильович охоче розповідав про свій життєвий шлях, про те, як воював під час Великої Вітчизняної війни, поділився спогадами про свої щедро насичені подіями роки,
а також побажав кожному з присутніх усіляких гараздів, довголіття при доброму здоров’ї та настрої. 

 

 


 

« повернутися до списку новин