Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 354

12 жовтня, завершилися змагання «Захисник Кiровоградщини-2018».

Вони проходили на вiйськовому полiгонi у Федорiвцi Кiровоградського району, де готуються нашi вiйськовослужбовцi. Участь у заходах приймали 33 шкiльнi команди.


Переможцi за пiдсумками в усiх видах цьогорiчних змагань: третє мiсцекоманда з Маловискiвського району, другез Олександрiйського району та перше мiсце – команда з Гайворонського району.

06 грудня цього року голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Костенко, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Олександр Гродзіцький, комісар районного військового комісаріату майор Андрій Іващенко та депутат обласної ради Валерій Бендяк побували в Гайворонському міжшкільному нав-чально-виробничому комбінаті, де відвідали кабінет "Захист Вітчизни" Центру військово-патріотичного вихо-вання дітей та молоді "Майбутнє Гайворонщини".

«В цей день – День Збройних Сил України ми висловлюємо величезну повагу і вдячність нашим захисникам – тим, хто зараз перебуває на лінії вогню, тим, хто повернувся з війни і сьогодні серед нас. Вже четвертий рік поспіль головним національно-патріотичним змаганням області є «Захисник Кіровоградщини».

І цього року ви вкотре проде-монстрували високі спортивні результати. Сьогодні надзвичайно важливо показати усьому світу, що ми захищаємо Україну і в майбутньому нікому не дозволимо зазіхати на нашу землю. Я у цьому переконаний, адже у нас є сучасне українське військо. Бажаю кожному із вас здоров’я, світлих, сонячних і успішних днів та миру на нашій землі. Слава Україні!».

 


 

Очільники району привітали усіх присутніх з Днем Збройних Сил України і вручили членам команди школярів, яка стала переможцем обласних змагань "Захисник Кірово-градщини - 2018",

Грамоти районної державної адміністрації і районної ради

та подарунки.

  

 

 

Слід відмітити, що наші учні отримали у місті Кропивницькому Кубок, який вручив їм голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій КУЗЬМЕНКО, а також чотири нагороди за кращі результати в окремих видах змагань.

 

 

 

 


 

Відзнаки отримали також
працівники освітянської галузі Гайворонщини, які готували юних патріотів до змагань, а також депутат Кіровоградської обласної ради Валерій Никандрович Бендяк, який, як благодійник, постійно підтримує підростаюче покоління.

 

 

 

 


Учасники заходу переглянули відео презентацію, сфотографувались на згадку.

 « повернутися до списку новин