Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 465

 

15 грудня 2016 року відбулось
позачергове пленарне засідання
X сесії районної ради сьомого скликання.

Головним питанням, яке  було запропоновано
депутатам до розгляду
-
"
Про внесення змін до рішення районної ради
від 24 грудня 2015 року № 16 "Про районний бюджет на 2016 рік" (у редакції рішення районної ради від 14 січня 2016 року №33)".

 

 

Інформацію з даного питання надала ЄЖЕЛИК Наталія Вікторівна - начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

Під час свого виступу Наталія Вікторівна зазначила, що у проекті рішення  пропонується збільшити дохідну частину районного бюджету в цілому на 21831,5 тис.грн.

З них: по загальному фонду21854,5 тис.грн.
та зменшення по спеціальному фонду – 23,003 тис.грн.


Чи не найголовнішим питанням  є  затвердження видатків по КЗ "Гайворонська ЦРЛ" в сумі 1980,9 тис.грн., з них: по загальному фонду у сумі 826,0 тис.грн., зокрема, для виплати заробітної плати з нарахуваннями (заохочувальні виплати – допомога і премія) у сумі 418 тис.грн., оплати енергоносіїв 401,0 тис.грн. – для оплати теплопостачання 100,0 тис.грн., водопостачання та водовідведення – 9,0 тис.грн., електроенергії - 30,0 тис.грн., придбання вугілля до кінця опалювального сезону – 262,0 тис.грн., а також за рахунок іншої субвенції з Гайворонського міського бюджету – 7,0 тис.грн. для придбання швидкісних тестів.

По спеціальному фонду КЗ "Гайворонська ЦРЛ" включено видатки у загальній сумі 1154,9 тис.грн.
З них на проведення капітального ремонту – 1140 тис.грн.,  а також за рахунок іншої субвенції з Гайворонського міського бюджету – 14,9 тис.грн. для придбання обладнання (шприц-дозатор).

По КЗ "Гайворонський ЦПМСД"  пропонується збільшити видатки по загальному фонду у сумі 219,2 тис.грн., з них: для виплати заробітної плати з нарахуваннями (допомога, премія) 64,9 тис.грн., придбання вугілля до кінця опалювального сезону 150,0 тис.грн. та за рахунок іншої субвенції з Сальківського селищного бюджету – 4,3 тис.грн. на утримання Сальківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Також було внесено зміни до переліку районних Програм, які фінансуються за рахунок коштів районного бюджету та затверджено інші зміни до бюджету.
Відтак, після детального вивчення цього питання, депутатський актив одноголосно підтримали проект рішення.


 

Другим питанням, яке було включено до порядку денного пленарного засідання - розгляд депутатського запиту депутата Грабової З.П.

Так, після того, як Зоя Петрівна зачитала текст депутатського запиту, одночасно внесла пропозицію направити запит на адресу голови Кіровоградської обласної державної адміністрації та голови Кіровоградської обласної ради. В депутатському запиті була висловлена вимога вплинути на деяких осіб для недопущення розхитування суспільно-політичної ситуації в Гайворонському районі, а також надати оцінку законності проведення проплачених мітингів та акцій.

 

 

 

 

 

 

 
 

« повернутися до списку новин