Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 454

Щорічно 15 лютого відзначається в Україні, як
                                 День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав.

 

Традиційно в ці дні збираються разом ті, хто пройшов випробування Афганістаном, хто виніс на своїх плечах ту гірку і болючу правду афганської війни, яку не спотворити і не перекреслити жодними змінами в сучасному мінливому світі. А правда в тому, що молоді солдати, майже хлопчаки, з перших днів своєї служби в тій далекій країні склали екзамен на зрілість і серед страхітливих смертей пізнали ціну життя. В цей день воїни-афганці збираються разом і згадують те, про що важко згадувати і неможливо забути.

Зумівши подолати духовні і фізичні травми, відчуваючи підтримку і солідарність один одного, воїни-афганці і в сучасному житті залишаються справжніми чоловіками - сильними, мужніми, надійними і свято цінують своє афганське братство. Чимало їх стали в ряди добровольців, щоб захистити Україну від посягань сепаратистів і агресії Росії.

І сьогодні, 15 лютого 2016 року, в сквері Перемоги в м.Гайвороні відбувся мітинг, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ, голова районної державної адміністрації Юрій КЛИМЕНКО, міський голова Роман ВОЛУЙКО, воїни-афганці, а також працівники бюджетних установ району, представники громадськості міста хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя та поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам.

  

Працівники районного Будинку культури виступили на заході з літературно-музичною композицією.

 

 

______________________________________« повернутися до списку новин