Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 623

У рамках робочої поїздки
по області Гайворонський район відвідав перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації
Сергій КОВАЛЕНКО.

Він зустрівся з головою районної ради Дмитром ГРАБОВИМ та головою районної державної адміністрації Юрієм КЛИМЕНКОМ, керівниками структурних підрозділів районної державнрої адміністрації та Управління казначейської служби району.Під час зустрічі Сергій Петрович проаналізував стан виконання районного бюджету Гайворонщини за десять  місяців цього року і перспективи виконання показників бюджету за 2017-й рік та використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій, а саме:  ремонту Гайворонської музичної школи і спортивної зали загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Хащувате.

 Перший заступник голови ОДА разом з керівниками району побував у Гайворонській музичній школі, де за рахунок субвенції минулого року встановлено 25 енергозберігаючих вікон, нову систему опалення і підвісні стелі на першому поверсі, встановлено 25 металопластикових дверей, побудовано внутрішній туалет, а цьогорічна субвенція дає змогу утеплити  фасад музичної школи і встановити два нових котли для опалення закладу.

С.П. Коваленко  ознайомився з навчально-виховним процесом у музичній школі, відвідав районну дитячу бібліотеку. Після цього С.К. Коваленко побував у Гайворонському НВО №1 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.”. Ознайомився з роботою цього навчального закладу, побував у класах, їдальні, шкільному стадіоні, де за рахунок бюджетних асигнувань буде облаштовано футбольний майданчик з сучасним штучним покриттям.У ЗШ І-ІІІ ст. с. Хащувате Сергій Коваленко побував у спортивній залі цього навчального закладу, де також за рахунок субвенції здійснюється її капітальний ремонт. Цікавився ходом навчально-виховного процесу в школі.

Цього ж дня перший заступник голови ОДА відвідав смт. Завалля. Побував у Заваллівській загальноосвітній школі-інтернат І-ІІІ ступенів, де за рахунок районного бюджету реконструйовано центральний вхід у навчальний заклад, а також у лікувальному закладі, який обслуговує жителів селища і прилеглих сіл. Під час спілкування з керівниками та працівниками цих установ, Сергій Петрович цікавився їх роботою, дав вичерпні відповіді на запитання, які йому були поставлені.

 


 

За ініціативою районної ради та районної державної адміністрації у селищі Завалля ТОВ “Гайфарм” відкрито соціальну аптеку, де реалізується державна програма “Доступні ліки”. Побувавши в ній, С.П. Коваленко схвально оцінив роботу цього фармацевтичного закладу.

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин