Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 555

Сьогодні, 16 червня, Гайворонщина відзначила професійне свято –

День медичного працівника 


В урочистостях з нагоди цього свята взяли участь голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ, голова районної державної адміністрації Юрій КЛИМЕНКО, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Наталія РАТОВСЬКА, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр КОСТЕНКО, працівники медичної галузі.

Вітаючи медичних працівників Дмитро ГРАБОВИЙ зауважив, що не зважаючи на ряд об’єктивних та суб’єктивних причин все ж таки за останні роки значно зміцнилась матеріально-технічна база закладів охорони здоров’я району, постійно підвищується професійний рівень працівників галузі. 

Очільник районної ради побажав усім медикам міцного здоров’я, спокою і достатку, радості в кожній миті буття, світлої долі та подальших професійних здобутків.

"Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу. Знання і вміння лікаря, який рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя тисяч людей, завжди користувалися пошаною і цінувалися як особливий талант. Тож бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я та благополуччя. Нехай здійснюються мрії і задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя!" - підкреслив Дмитро ГРАБОВИЙ.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи у наданні медичної допомоги та з нагоди професійного свята Грамотою районної державної адміністрації та районної ради були нагородженні Любов АФАНАСЬЄВА, Надія БОНДАР, Олена ГРЕЧАНЮК, Яна ДОЛИНСЬКА, Валентина ЗАДОРОЖНА, Інна ЗАДОРОЖНА, ЗДЕРЖКО, Анна КНЯЗЄВА, Анна КОЗІЙ, Надія КРАВЕЦЬ, Тетяна КРИСАЧЕНКО, Ігор КУЛИК, Юлія ЛАШКУЛ, Вячеслав МАТЕЙШИН, Галина МУЗИКА, Олена РИМАР, Петро СКРИПНИК, Оксана СЕРБІНА, Юлія СЛОБОДЯНИК, Неля СТЕПОВА, Ольга ШЕВЧУК, Віктор ШЕПЕЛЯ, Людмила ШЕПЕЛЬ, Наталія ШУЛЬГА та Любов ЧОРНА.


 « повернутися до списку новин