Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 460

Героїчно захищаючи територіальну цілісність і суверенітет української держави, віддав своє життя ще один славний представник громади Гайворонщини.

 

 

 

4 лютого 2016 року о 21 годині під час виконання бойового завдання у зоні проведення антитерористичної операції був  важко поранений наш земляк, житель села Казавчин Ігор Анатолійович ГРІШИН. Незважаючи на відчайдушні зусилля побратимів допомогти товаришу, життя молодшого сержанта 57-ої мотопіхотної бригади Збройних Сил України жорстоко обірвалося.

 

 

 

 


Уродженець села Казавчин Ігор Анатолійович Грішин народився 29 вересня 1969 року в сім’ї сільських трудівників. Разом із завершенням навчання у місцевій загальноосвітній школі здобув професію водія в Гайворонському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті. Згодом оволодів професією механізатора у Гайворонському СПТУ-35.

У 1987-1989 роках проходив строкову службу у складі обмеженого контингенту Збройних сил СРСР у Німецькій Демократичній Республіці. Після служби повернувся до Казавчина, працював у колгоспі, у Сальківському цукрокомбінаті. Потім у Гайвороні — водієм на автотранспортному підприємстві та в "Райавтодорі".

Згодом повернувся до рідного села. Працював у місцевому господарстві і разом з батьками вів особисте селянське господарство. Був одружений, є донька Владислава. Односельчани знали Ігоря як доброзичливу і скромну людину,  завжди готового допомогти землякам. А коли у серпні 2015 року отримав повістку з райвійськкомату, без вагань погодився стати на захист своєї країни, щоб звуки пострілів не докотилися до рідної домівки, щоб донька, батько і мати жили під мирним небом.

За час служби мобілізований молодший сержант Ігор Грішин користувався повагою товаришів по зброї, довірою командирів. Гідно виконував свій конституційний обов’язок. Та, на жаль, героїчно загинув під час виконання бойового завдання поблизу селища Зайцеве Донецької області.

7 лютого, до будинку у Казавчині, де разом з батьками жив Ігор, прийшли сотні людей, щоб попрощатись і провести його в останню путь. Відбулась траурна хода до сільської церкви рідних загиблого, однокласників, учасників АТО і представників райвійськкомату, керівників району і територіальних громад Гайворонщини, воїнів-афганців і громадськості району.

 

Благочинний церков Гайворонського району, настоятель храму Іоанна Предтечі міста протоієрей Роман разом із настоятелем храму у с. Хащувате протоієреєм Олександром і настоятелем храму у смт. Сальковепротоієреєм Стефаном здійснив заупокійний молебень. Після молебню траурна колона вирушила до сільського Будинку культури. Вздовж дороги загиблого Героя зустрічали учні місцевої школи з українськими прапорами.

 

 

 

 

 

А в Будинку культури біля тіла загиблого вишукувався почесний караул бійців Кіровоградського 3-го окремого полку спеціального призначення. Відбулася церемонія прощання з Ігорем Анатолійовичем Грішиним.
 

 

 

На сільському кладовищі відбувся траурний мітинг. Виступили Казавчинський сільський голова Сергій Манзюк, районний військовий комісар Володимир Бєлей, заступник командира ремонтної роти 57-ої окремої мотопіхотної бригади молодший лейтенант Анатолій Данильчук, представник районної громадської організації "Воїни світла Прибужжя" Роман Засядьвовк, вчителькаКазавчинської ЗШ Лариса Коваль, однокласник загиблого Олег Долинський.

 

 

Від імені громад сілКазавчин і Бугове, всіх населених пунктів Гайворонщини виступаючі висловили шану і повагу воїну, співчуття рідним загиблого. Подякували його батькам — Анатолію Савовичу і Ганні Степанівні за те, що виховали героя-земляка, справжнього патріота і мужнього захисника своєї Батьківщини, який віддав життя за нас з вами і назавжди залишиться в пам’яті односельців, громади району і всієї України, буде прикладом патріотизму для підростаючих поколінь.


 

Бійці 3-го полку спецпризначення
вшанували пам'ять загиблого молодшого сержанта
горя Анатолійовича Грішина військовим салютом.

 


Вічна пам’ять Героям! Герої не вмирають!

   

   ________________________

 

 

 « повернутися до списку новин