Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 544

Вчора, 9 травня, вся європейська спільнота відзначає 71-шу річницю Перемоги над нацизмом у Європі. 

З нагоди цієї дати на Гайворонщині були проведені урочисті заходи біля меморіального комплексу полеглим воїнам у сквері Перемоги в м.Гайворон. 

Керівництво районної ради та районної державної адміністрації, представники трудових колективів структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, депутати обласної та районної рад, лідери громадських організацій та громадськість району взяли участь в урочистостях та покладанні квітів до меморіального комплексу, присвячених Дню пам’яті та примирення і 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.Звертаючись до присутніх, голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ відмітив, що 9 травня 1945 року назавжди увійшло в історію як День Перемоги у найбільшій і найкривавішій війні на нашій землі. Для українців, як і для всіх інших народів, Друга світова війна була боротьбою за право на вільне життя, за свою землю, за гідне майбутнє.

Україна у роки Другої світової війни стала головним театром збройного протистояння в Європі. Буквально кожен клаптик нашої Батьківщини переораний бомбами, снарядами, перекопаний солдатськими лопатами, рясно политий кров’ю. Тут відбувалися найжорстокіші битви війни і загинуло чи не найбільше бійців та командирів.

– Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для всіх була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями. Ми пам’ятаємо, що той хто захищає свою рідну землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні, – підкреслив голова районної ради Д.Грабовий.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять фронтовиків, загиблих на полях бойових дій, мирних жителів, закатованих нацистами у роки Другої світової війни, а також пам’ять нинішніх героїв, які у наші дні віддали свої життя за збереження суверенітету та територіальної цілісності України.

 

За особисту мужність і самопожертву, виявлені в боротьбі з фашистськими загарбниками за свободу і незалежність Вітчизни, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня Перемоги
Грамотою Кіровоградської обласної державної адміністрації та обласної ради
нагороджено учасника бойових дій Великої Вітчизняної війни
ПАСТУХА Григорія Юхимовича.

Грамотами Гайворонської районної державної адміністрації та районної ради
нагороджено учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни:
БУКУ Григорія Сергійовича
КОЖУХІВСЬКОГО Анатолія Єразмовича
ЛОБЧИНСЬКОГО Григорія Йосиповича
ЮШКОВА Василя Сергійовича
ХМЕЛЯ Олександра Григоровича
ШЕПЕТУ Кирила Євстафійовича 
АНДРУШКО Федора Васильовича

   

   

___________________________

 

 

 « повернутися до списку новин