Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 430

20 лютого в країні відзначається День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року-лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Скільки разів з 2014 року ми чуємо «Герої не вмирають!» ,
коли мати – Україна у чорній хустці   проводжає в останню путь своїх синів та дочок?!

Історія України мала багато трагічних періодів. У час час вибору між свободою та рабством, світлим майбутнім та темним минулим, справедливістю та тиранією нас  завжди  об’єднала українська земля та бажання жити у вільній країні.

Героїв сьогодення назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані,  на вулицях Грушевського та Інститутській. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі. Господня опіка повсталих, дух і гасло Кобзаря «Борітеся – поборите» увінчались терновим вінком перемоги 20 лютого у день, коли світова громадськість відзначає його як День соціальної справедливості.

Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну – життя.
І для нас є святим обов’язком гідно вшанувати Героїв.

Вони  загинули за правду, свободу, незалежність  держави,
і ціною жертовності показали, що  український дух є незламним, а народ – нескореним.

Слава Україні!

Голова районної ради
Дмитро ГРАБОВИЙ

 

 

 

Сьогодні, 19 лютого 2016 року, напередодні Дня Героїв Небесної Сотні, біля  пам’ятного знаку  в м.Гайвороні відбувся мітинг, на якому вшанували пам'ять загиблих під час Революції гідності 2013-2014 років.
 

 

 

 

 

Голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ, голова районної державної адміністрації Юрій КЛИМЕНКО, міський голова Роман ВОЛУЙКО, депутат Кіровоградської обласної ради Артем ШЕВЧУК, працівники бюджетних установ та організацій району, а також представники громадськості міста хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя за правду, свободу і незалежність держави та поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

 

Працівники районного Будинку культури виступили на заході з літературно-музичною композицією.

  

 

 

« повернутися до списку новин