Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 1269

 

Щорічно, вже восьмий рік поспіль, у спортивній залі ДЮСШ міста Гайворона проводиться міжобласний футбольний турнір серед ветеранів, присвячений пам’яті Геннадія ПАНТЕЛЕЙЧУКА.

Цей футболіст, на жаль, пішов за межу вічності, а от у 80-ті роки минулого століття він був капітаном команди “Локомотив” (м.Гайворон), яка неодноразово перемагала в першостях Південно-Західної залізниці і турнірах на призи обласної газети “Кіровоградська правда”.

Цього разу в змаганнях взяли участь чотири команди: “Цукровик” (с. Красносілка), “Колос” (с. Джулинка), “Ветеран” (м. Благовіщенське) і господарі змагань — “Локомотив” (м. Гайворон).

 

 

Під час урочистого відкриття змагань його учасників вітали: голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ, начальник відділу молоді та спорту районної державної адміністрації Георгій Ільченко, голова ради районної організації ветеранів України Микола Рябокучма, Благочинний церков Гайворонського округу протоієрей отець Роман (він передав організаторам турніру ікону Святого Микола Чудотворця — приз переможцям турніру).

 

 

 

 

Почесними гостями  турніру пам’яті Г.В. Пантелейчука були його дружина Галина Іванівна, син Вадим Геннадійович і голова районної організації ветеранів спорту Іван Феодосійович Пугач.

Турнір пройшов у безкомпромісній, захоплюючій боротьбі. Ветерани добре володіли технікою володіння м’ячем і влучно били по воротах суперників, тактично грамотно захищались і атакували. Переможець змагань визначився у заключному поєдинку, в якому зустрілися футболісти м.Гайворона і с.Джулинки. Наша команда, не зважаючи на те, що кілька футболістів було травмовано, проявила волю до перемоги і здолала суперників з рахунком 5:4.

 

 

 

Голова районної державної адміністрації
Юрій Клименко, який також очолює 
районну федерацію футболу  разом
з Вадимом Пантелейчуком, 
вручили команді “Локомотив” (м.Гайворон)

Кубок та ікону Святого Миколи Чудотворця.

 

 

 

 

Всі команди-учасниці отримали Грамоти професійної футбольної ліги України за підписом її президента Сергія МАКАРОВА та спільні Подяки відділу молоді та спорту Гайворонської районної державної адміністрації та ПП “Олімп”. Кращі гравці турніру  отримали подарунки.

  

 « повернутися до списку новин