Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 151

Сьогодні, 21 лютого, відбулось пленарне засідання тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ.


У засіданні взяли участь 21 депутат, а також заступник голови районної державної адміністрації Віталій Орел, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації, голови територіальних громад району, керівники підприємств і установ району, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

На порядок денний роботи сесії було винесено 18 питань.

Під час пленарного засідання було депутати заслухали звіт про виконання районного бюджету за минулий, 2019 рік, а також ознайомились зі змінами до районного бюджету на поточний рік, про які ознайомила Наталія Єжелик - начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

Відтак, Наталія Вікторівна запропонувала залучити для фінансування видатків районного бюджету вільний залишок коштів, що склався станом на 1 січня 2020 року по загальному фонду в сумі 4520619,91 грн. та затвердити фінансування районного бюджету на 2020 рік згідно з додатком.

Що стосується фінансової частини, то районні обранці погодили передати Гайворонській міській раді кошти на здійснення видатків на державні культурно-освітні та театрально-видовищні програми (в частині утримання сільських, селищних та міських палаців і будинків культури, клубів) у вигляді міжбюджетного трансферту та у рішенні про внесення змін до районного бюджету Гайворонського району на 2020 рік затвердити обсяг міжбюджетних трансфертів з районного бюджету до міського бюджету міста Гайворон.

Під час сесії було затверджено районну цільову Програму розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я на 2020 рік та районну Програму соціального захисту учасників бойових дій на території інших держав на 2020 рік.

Крім того, під час пленарного засідання депутати районної ради підтримали проекти рішень щодо внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року №330 "Про надання згоди на безоплатне прийняття у спільну власність територіальної громади сіл, селищ та міста Гайворонського району дошкільних навчальних закладів міста Гайворон" та затвердження Статутів закладів дошкільної освіти міста Гайворон, про надання згоди на безоплатне прийняття у спільну власність територіальної громади сіл, селищ та міста Гайворонського району Дитячо-юнацьку спортивну школу «Локомотив», а також про перейменування Гайворонської районної стоматологічної поліклініки в комунальний заклад, затвердження Статуту та структури.

Крім того, під час пленарного засідання було розглянуто й ряд інших важливих питань.

За підсумками роботи тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання прийнято відповідні рішення.

 

« повернутися до списку новин