Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 478

 

На початку грудня місяця цього року голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ з робочим візитом побував у закладах охорони здоров'я району, де ознайомився з їх роботою, матеріально-технічним забезпеченням, а також поцікавився проблемними питаннями, які потребують першочергового вирішення.

Так, у ході зустрічі головний лікар КЗ "Гайворонська центральна районна лікарня" Шиян С.М. окреслила головні завдання, які потребують належної уваги та вирішення. Одним із завдань було придбання холодильної камери для гінекологічного відділення.

Як виявилось, це питання не залишилось поза увагою Грабового Д.М. Вивчивши та проаналізувавши шляхи вирішення порушеного питання, голова районної ради заручився розумінням та підтримкою депутата Кіровоградської обласної ради Артема ШЕВЧУКА.

 

І сьогодні, 16 грудня, голова районної ради Дмитро Миколайович Грабовий спільно з депутатом Кіровоградської обласної ради Артемом Сергійовичем ШЕВЧУКОМ знову побували у центральній районній лікарні, де зустрілись із головним лікарем цього закладу С.М. Шиян та завідуючою гінекологічним відділенням ЦРЛ Г.В. Гришиною та передали для потреб відділення холодильну камеру.

Одночасно Грабовий Д.М. зауважив, буде і надалі прикладати усіх зусиль, аби крок за кроком вирішити усі найболючіші питання у сфері охорони здоров'я та покращити рівень обслуговування.

 

 

 

____________________________

 « повернутися до списку новин