Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 472

…Не щезне в пам’яті людській, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу. Хіба можна забути тих, хто поліг у боях віддавши своє життя за волю і незалежність Батьківщини, чи можна забути всіх тих, хто у наш мирний час загинув у зоні проведення антитерористичної операції на сході України…


Такі слова звучали під час урочистих заходів з нагоди Дня пам’яті та примирення та 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які відбулись 8 травня у місті Гайвороні в районному Будинку культури.

Участь у заході взяли голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ, представники ветеранських організацій, духовенства, структурних підрозділів районної державної адміністрації та районних служб, громадськості, громадсько-політичних об’єднань, молоді.

Очільник районної ради Дмитро Миколайович зазначив, що 8 травня – це день пам’яті про всі жертви тієї страшної війни, а 9 травня – це день вшанування тих, хто пройшов палаючі стежки Другої світової війни, тих, хто з національною ідеєю в серці боровся за цілковите звільнення України від комуністичного та фашистського агресорів, та тих, хто нині боронить нашу свободу і незалежність.

У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців в перемозі у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про героїв національно-визвольних змагань, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних в ці роки комуністичним та нацистським режимами, а також сучасних Героїв Небесної Сотні та Героїв російсько-української війни.

Пам’ять всіх жертв Другої світової та російсько-української війни, а також Героїв України, які поклали життя за свободу і незалежність нашої держави усі присутні вшанували хвилиною мовчання.

Колектив районного Будинку культури разом з хором ветеранів "Калина над Бугом" подарували учасникам зібрання гарну концертну програму.

 « повернутися до списку новин