Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 515

Сьогодні, 01 грудня 2015 року, о 9.00 очільник районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ провів зустріч-нараду з учасниками АТО, нині членами громадської організації "ВОЇНИ СВІТЛА ПРИБУЖЖЯ".

На початку зустрічі слово було надано колишньому голові громадської організації, а нині - Хащуватському сільському голові ЗАСЯДЬВОВКУ Роману Павловичу, який повідомив голову районної ради, про те, що 09 жовтня 2015 року на пленарному засіданні сесії районної ради від з офіційним листом звернувся до голови районної державної адміністрації Клименка Ю.О., в якому порушував питання щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО, а також про роботу, яка проводиться для відновлення та покращення життя демобілізованих учасників бойових дій на Сході України. Однак, як зауважив Роман Павлович, реальних змін та позитивних зрушень щодо вирішення питання виділення земельних ділянок немає та запропонував тримати це питання на контролі.

По питанню медичного забезпечення та обслуговування виступив Молдованов Сергій Миколайович - голова ГО "ВОЇНИ СВІТЛА ПРИБУЖЖЯ", який звернув увагу очільника районної ради та усіх присутніх на те, що без належної уваги залишається питання як медичного забезпечення, так і обслуговування тих, хто потребує допомоги.

Молдованов С.М. звернувся до Дмитра Миколайовича з проханням вивчити питання щодо безоплатного забезпечення хоча б вкрай необхідними медикаментами учасників бойових дій, які потребують лікування або реабілітації.

На завершення Сергій Миколайович нагадав присутнім про те, що 06 грудня країна відзначатиме День Збройних Сил України. Та запропонував відзначити його на належному рівні з метою виховання патріотизму та любові до власної держави у підростаючого покоління. Одночасно Молдованов С.М. висловив думку про те, що відзначення Дня Збройних Сил України так чи інакше має певне відношення і до тих, хто побував на Сході країни, захищаючи її цілісність та суверенітет та запропонував у цей день не залишити без уваги і ті родини, які втратили своїх героїв та матеріально допомогти.

Із заключним словом виступив голова районної ради Дмитро Грабовий, який, передусім, повідомив присутніх про те, що завжди готовий іти на діалог, метою якого є всебічне вивчення та позитивне вирішення нагальних та болючих питань.

При цьому Дмитро Миколайович пообіцяв вивчити та проаналізувати всі порушені на даній зустрічі питання, знайти шляхи позитивного їх вирішення та надати необхідну інформацію.


__________________________________

 

***


Цього ж дня, після зустрічі з учасниками АТО голова районної ради провів планову нараду з керівниками місцевих рад району, на якій окреслив шляхи спільної роботи.

При цьому Дмитро Миколайович звернувся до голів територіальних громад визначитись із датами проведення бюджетних сесій та наголосив на тому, щоб під час формування проекту бюджетів на 2016 рік були враховані питання підтримки соціальної сфери.

Також голова районної ради Д.М.Грабовий погодив з очільниками місцевих рад питання щодо належного відзначення Дня Збройних Сил України на кожній території, в тому числі провести заходи за участю учасників бойових дій на Сході країни та воїнів-інтернаціоналістів.


_________________________________

 

 

« повернутися до списку новин