Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 446

Сьогодні відбулось засідання тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання, яку відкрив та провів голова районної ради Дмитро Грабовий.  

 

В роботі сесій взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Віталій Орел, керівники відділів апарату райдержадміністрації та її структурних підрозділів, представники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, керівники територіальних підрозділів органів виконавчої влади, керівники комунальних закладів та установ районної ради.

У пленарному засіданні взяли участь 24 депутата районної ради, якими було розглянуто 12 питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.

Районні обранці заслухали інформацію в.о. начальника фінансового управління РДА Наталії Асауляк про затвердження звіту про виконання районного бюджету Гайворонського району за І півріччя 2020 року та про внесення змін до рішення районної ради від 17.12.2019 №331 «Про районний бюджет Гайворонського району на 2020 рік».

Разом з тим, депутати підтримали та призначили на посаду директора комунального закладу "Гайворонська дитячо-юнацька спортивна школа" Гайворонської районної ради  Котову Г.Л. та директора Гайворонського районного Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гайворонської районної ради Касьяненко В.О., які попередньо були визначені переможцями конкурсу.

Також депутати оперативно розглянули й інші питання порядку денного, узгодили їх, дійшовши до спільної думки.

В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.

 

 « повернутися до списку новин