Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 504

Голова Гайворонської
районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ взяв участь у виїзному засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради О.А.Чорноіваненку,
яке відбулося 19-20 червня
2018 року
на території Світловодського району.


У даному засіданні взяли участь очільники Світловодщини Роман Домбровський та Сергій Твердов-ський, голови селищних та сільських рад Світловодського краю.

Пленарна частина засідання Координаційної ради проходила в конферец-залі Кременчуцьклої філії ПрАТ "Укргідроенерго", де з привітальним словом до учасників виїзного засідання звернувся директор філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго" Сергій Олександрович Яременко.

Відкрив пленарне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування голова Кіровоградської обласної ради Олександр Анатолійович Чорноіваненко. В своєму короткому виступі голова обласної ради відзначив, що система місцевого самоврядування в Україні потребує реформування, адже від представницьких органів прості люди чекають реальних дій, які би сприяли поліпшенню добробуту кожної української сім’ї. Тому позиція керівництва області в даному випадку  полягає шляхом безпосереднього спілкування з керівниками громад, фахівцями, визначити механізми бюджетної децентралізації, модель ефективного розвитку територій області.

На порядку денному засідання було чотири питання:
про соціальний розвиток Світловодського району (інформував Р.В.Домбровський - голова Світловодської районної ради), про економічний розвиток Світловодського району (інформував С.С.Твердовський - голова Світловодської районної державної адміністрації), про основні аспекти розвитку туристичної галузі Світловодського району (інформував М.В.Середенко - депутат Світловодської районної ради) та про зміни у законодавстві України щодо майнових та кадрових питань обєктів комунальної власності (інформував О.А.Чорноіваненко - голова обласної ради).

Після розгляду питань порядку денного Олександр Чорноіваненко одразу ж перейшов до конструктивного діалогу та озвучив ряд важливих питань щодо розвитку пріоритетних галузей краю, діяльності органів місцевого самовря-дування, а також про орієнтовний план засідань Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради на поточний рік.

У ході дискусій голови районних рад та депутати ділилися своїм баченням розбудови самоврядування, а також висловлювали думки щодо необхідності вивчення досвіду функціонування місцевого самоврядування у сусідніх європейських країнах.

На завершення учасники зібрання підбили  підсумки виїзного засідання та накреслили плани на майбутнє.

 

« повернутися до списку новин