Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 314

 

 

Історія все частіше, зробивши повне коло, повертає нас до подій сивої давнини, коли право бути вільними доводилось відстоювати кров’ю тисяч наших співвітчизників.

Однак навіть у часи, коли Росія принесла війну на наші землі, українці не забувають свого історичного минулого.

 

 


22 січня 2019 року громадськість Гайворонщини також відзначила це свято, під час якого голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ та перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр КОСТЕНКО у місті Гайвороні на площі Т.Г.Шевченка поклали квіти до пам`ятника Великому Кобзарю.


Цього ж дня у загальноосвітніх закладах району було проведено лінійки та уроки пам`яті до Дня Соборності України, на які було запрошено учасників АТО та ООС.


В районному краєзнавчому музеї та музеях, що функціонують у селищах та селах нашого Прибузького краю та бібліотеках було організовано тематичні виставки, на яких експонуються матеріали, документи та література на тему "День Соборності України - погляд в історію...".


Учасники урочистого зібрання згадали не лише знакові події, які сталися  100 років тому, а й вшанували пам'ять усіх полеглих борців за незалежність України, Героїв Небесної Сотні та оборонців Вітчизни, що полягли у війні на Сході України.


 

« повернутися до списку новин