Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 600

Голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ разом з депутатами районної ради  - головою постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунальної власності, економічного і соціального розвитку, торгівлі, промисловості та будівництва Віталієм ПОЙДОЮ та заступником голови постійної комісії районної ради з питань земельних ресурсів, агропромислового комплексу, екології та охорони навколишнього середовища Валентином ПУСТОВОЙТОМ з метою посилення взаємодії з органами місцевого самоврядування у вирішенні нагальних питань територіальних громад, побували у селі Бандуровому.

Основне питання, яке планувалося розглянути під час зустрічі - забезпечення харчуванням учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Бандурове.

Під час спілкування з сільським головою Олександром ОПАЛЕНКОМ і виступаючи перед присутніми на зібранні депутатами сільської ради, землекористувачами та підприємцями, працівниками бюджетних установ, а також громадськістю територіальної громади Д.М.Грабовий, В.В. Пойда та В.Г. Пустовойт ознайомили їх з ініціативою районної ради і Асоціації фермерів, суть якої - забезпечити безкоштовним харчуванням всіх школярів району за рахунок місцевих бюджетів та благодійної допомоги. Адже держава фінансує тільки незахищені верстви населення, сиріт та інвалідів.

В загальноосвітньому навчальному закладі села Бандурове, в якому навчається 108 школярів, розрахунки показують, що фінансування з місцевого бюджету та добровільні внески всіх землекористувачів та підприємців цього населеного пункту дасть змогу забезпечити усіх школярів повноцінним харчуванням.

Відтак, в ході обговорення даного питання присутні висловлювали різні точки зору та пропозиції щодо вирішення цього, вкрай важливого, питання та при цьому - у всіх було розуміння того, що турбуватися про дітей - це думати про майбутнє. При цьому, землекористувачі акцентували увагу і на тому, що, враховуючи важливість даної проблеми, у її вирішенні на добровільних засадах повинні взяти участь всі ті, хто орендує землю.

В ході зустрічі, відповідаючи на різні запитання присутніх, очільник районної ради Дмитро Миколайович пообіцяв посприяти у вирішенні нагальних питань, зокрема, в будівництві модулю котельні в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Бандурове та всіх інших, які потребую підтримки районної влади.

 

Крім того, важливою темою, яка піднімалась під час зустрічі - працевлаштування молоді та створення в населеному пункті нових робочих місць, які також спільними зусиллями районної ради та місцевої громади також необхідно вирішувати.

 

 

 

 

 

 

 

_____________________________

 

 « повернутися до списку новин