Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 542

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей, 29-30 травня цього року на Гайворонщині відбувся  ІІ районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») на території Казавчинської сільської ради.


В наш час молоді потрібно оволодіти не лише системою наукових знань, а насамперед цілісною національною культурою, духовністю, не виключаючи й вищі здобутки культури, духовності цивілізованих народів.

Батьки, вчителі і вихователі повинні усвідомлювати, що в процесі виховання кожної дитини мають застосовуватися численні вітчизняні пізнавально-виховні традиції.

Одним із найважливіших завдань у вихованні молодого покоління  є патріотичне виховання, яке повинно здійснюватися ще з раннього дитинства.

У Гайворонському районі приділяється велика увага військово-патріотичному вихованню молоді та юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя. Відтак, загальноосвітніх закладах району  особлива увага акцентується на висвітленні героїчних вчинків та прикладів самовідданого виконання військового обов’язку військовослужбовцями Збройних Сил України, адже виконувати військовий обов’язок — почесно.

На заході були присутні голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ та голова районної державної адміні-страції Юрій Клименко.

Звертаючись до учасників змагань, очільник районної влади наголосив на важливості в організації позакласної роботи з патріотичного та морально-етичного виховання школярів, а також спортивно-оздоровчої роботи. 


Дмитро Миколайович побажав прибулим командам, а це 20 роїв (172 учня) із загальноосвітніх шкіл району, витримки, наснаги та згуртованості у боротьбі за перемогу. 

Також привітали команди–учасниці очільник Казавчинської громади Сергій Манзюк, завідуюча методичним кабінетом відділу освіти районної державної адміністрації Вікторія Касьяненко.

Відтак, 20 команд (роїв) загально-освітніх навчальних закладів району взяли участь у змаганнях та конкурсах  різного спрямування, а саме: "Візитка рою із добрим ділом" (представлення), «Впоряд» (конкурс строю та пісні, в якому рої демонстрували навики зі стройової підготовки), «Відун» (гра-вікторина на краще знання історії України),  «Рятівник» (змагання з надання першої медичної допомоги та елементи рятувальних робіт), "Пластун", стрільба з пневматичної гвинтівки та оформлення загонового місця (Бівак. Таборування).

Запекла боротьба тривала між роями у процесі проходження різних етапів випробувань. Змагання пройшли весело, дружно та цікаво, при активній підтримці вболівальників. Діти віддавали боротьбі усі сили, адже на змаганнях були присутні численні вболівальники...

За рішенням суддів
районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у загальному заліку переможцями стали команди: 


І місце -
"Отамани"
(Сальківська філія Заваллівського навчально-виховного об'єднання
"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів") 


ІІ місце -
"Козаки.ua"
(загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Казавчин)


ІІІ місце -
"Січ молода"
(загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Таужне).« повернутися до списку новин