Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 385

Сьогодні, 18 грудня,
під головуванням голови районної ради Дмитра ГРАБОВОГО відбулася

двадцять третя сесія
районної ради
сьомого скликання.


В роботі пленарного засідання окрім 23 депутатів районної ради у роботі пленарного засідання взяли участь голова районної державної адміні-страції Юрій Клименко, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадськості, сільські та селищні голови, представники ЗМІ.

Перед початком роботи сесії голова районної ради Дмитро Грабовий від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто привітав з Днем народження депутата районної ради

КАПІНУС
Наталію Володимирівну
,

яка сьогодні відзначає своє
56-річчя.

Дмитро Миколайович вручив їй квіти та побажав здоров'я, благополуччя, всіляких гараздів та здійснення мрій і задумів.

 


Після привітань депутати перейшли до розгляду питань порядку денного 23 сесії районної ради, на яку було винесено 22 питання.

Головним питанням пленарного засідання було прийняття основного фінансового законодавчого акту Гайворонщини -

Бюджет району на 2019 рік.  

З даного питання районних обранців поінформувала Наталія Вікторівна ЄЖЕЛИК - начальник фінансового управління районної державної адміністрації, яка ознайомила присут-ніх з основними показниками головного фінансового документу району та відповіла на запитання депутатів районної ради.

Оскільки питання детально було обговорено на засіданнях постійних комісій районної ради, то й підтримали його депутати майже одноголосно. Що ж стосується районного бюджету на 2019 рік, то головний фінансист району зазначила на необхідності прийняття районного бюджету на наступний рік, оскільки від цього залежить функціонування району уже у січні місяці наступного року. 

Беззаперечно,  одним із головних питань, яке забезпечить життєдіяльність усього району на наступний рік є Програма економічного і соціального розвитку району. Заходи, закладені у Програмі, спрямовані на реалізацію єдиної політики розвитку району до стратегічних пріоритетів економічного і соціального розвитку на 2019 рік. За її прийняття депутати проголосували одноголосно. 

Окрім того районні депутати прийняли ще три нових районних програми, а саме:

  • районну Програму з інтеграції осіб з інвалідністю у суспільстві в Гайво-ронському районі на 2019-2020 роки
  • Програму розвитку малого підприєм-ництва в Гайворонському районі на 2019-2021 роки
  • Програму формування позитивного міжнародного та інвестиційного імід-жу Гайворонського району на 2019-2021 роки.

Одночасно районні обранці внесли зміни й до деяких районних Програм, що вже діють.


Окрім цього сьогодні обранці підтримали та направили для подальшого розгляду у відповідні структури запити своїх колег.

Зокрема: депутатський запит депутата Гайворонської районної ради Грабового Д.М., звернення депутатів Гайворонської районної ради до Президента України, Прем'єр-міністра України, Голови Верховної Ради України з приводу недопущення майбутнього продажу земель сільськогосподарського призначення та звернення депутатів Гайворонської районної ради про виділення з Державного бюджету України коштів на утримання і приведення у готовність до використання за призначенням захисних споруд цивільного захисту.

Загалом двадцять третьою сесією Гайворонської районної ради було прийнято 22 рішення задля подальшого економічного і соціального розвитку району.

Згідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному Web-сайті районної ради.


По закінченню пленарного засідання очільник районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ
подякував усім депутатам районної ради за плідну роботу та взаєморозуміння у 2018 році,
привітав з наступаючим Днем Святого Миколая та Новорічними святами.

 « повернутися до списку новин