Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 270

Районна рада оголошує конкурс
на зайняття посади начальника відділу з питань комунальної власності та головного спеціаліста відділу з питань комунальної власності виконавчого апарату Гайворонської районної ради Кіровоградської області.


У конкурсі можуть брати участь особи, які мають повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Претендент на посаду начальника відділу з питань комунальної власності районної ради повинний мати стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді начальника відділу або начальника управління не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років, претендент на посаду головного спеціаліста відділу з питань комунальної власності повинний мати стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років. Заяви на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на сайті Гайворонської районної ради. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії районної ради такі документи:
- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими
законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;
- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
- дві фотокартки розміром 4х6 см;
- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
- копію документа, який посвідчує особу;
- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
- подати декларацію кандидата на посаду особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.
Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).


Додаткова інформація надається
відділом правового та інформаційного забезпечення
виконавчого апарату районної ради за адресою:

м. Гайворон, площа Героїв Майдану, 5 каб. №8, тел. 5-02-30.

 

« повернутися до списку новин