Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 143

Сьогодні, 17 січня 2020 року голова районної ради Дмитро Грабовий провів нараду з головами селищних та сільських рад району, керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ та організацій.

Участь у нараді взяв також перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Костенко.

Під час наради було обгворено питання в галузі освіти, враховуючи те, що 16 січня цього року був прийняти Закон України "Про повну загальну середню освіту.

"Педагогічна інтернатура, контракти для директорів та вчителів на пенсії, учнівське самоврядування, можливості для створення справжньої старшої профільної школи, можливість для учнів обирати свою освітню траєкторію, фінансова автономія шкіл, більше можливостей для професійного зростання та збільшення зарплат вчителів. Все це та інші новації передбачає новий Закон “Про повну загальну середню освіту” - зазначив очільник районної влади Дмитро Грабовий.

Більш детально про новації цього Закону присутніх ознайомив начальник відділу освіти РДА Олександр Гродзіцький.

Окрім іншого він висловив сподівання на більш конструктивну співпрацю керівників органів самоврядування з директорами навчальних закладів.

Крім того, під час наради було обговорено низку питань щодо реформування медичної галузі в районі.

Так, зокрема, головний лікар КНП "Центральна районна лікарня" Зоя Головко зазначила про необхідність покращення стану надання медичних послуг. Для цього необхідно придбати ряд додаткового обладнання, яке є дороговартісним.

Тому під час обговорення, голова районної ради Д.М. Грабовий вніс пропозицію у найкоротші терміни вивчити питання придбання обладнання через лізинг та винести на розгляд чергової сесії районної ради.

 « повернутися до списку новин